Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 01

NBA: „Raptors“ pralaimėjo, sugrįžęs LeBronas buvo arti trigubo dublio

„Toronto Raptors“ (37-16) be Jono Valančiūno nusileido Rytų konferencijos lyderei. LeBrono Jameso sugrįžimas buvo paženklintas „Los Angeles Lakers“ pergale.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Toronto klubas namuose 92:105 (25:22, 22:34, 29:31, 16:18) nusileido „Milwaukee Bucks“ (37-13) ekipai.

„Bucks“ nutraukė dešimties „Raptors“ pergalių namuose seriją. Tai buvo jau trečia Milvokio ekipos pergalė prieš „Raptors“ šį sezoną.

Milvokio klubas išsaugojo pirmą vietą Rytų konferencijoje. „Raptors“ rikiuojasi antri.

Ši pergalė taip pat lėmė, kad „All Star“ rungtynėse Rytų konferencijai vadovaus „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

Jonas Valančiūnas artėja prie sugrįžimo. Gali būti, kad jau vasario 6-ąją J.Valančiūnas pasileis su komanda į trejų išvykos rungtynių kelionę.

„Raptors“: P.Siakamas 28, K.Leonardas 16, S.Ibaka 12, K.Lowry, N.Powellas ir F.VanVleetas po 10.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 19, K.Middletonas 18, DJ Wilsonas 16, E.Bledsoe 14, B.Lopezas ir M.Brogdonas po 11, G.Hillas 10.

Po traumos atsigavęs LeBronas Jamesas dalyvavo Los Andželo derbyje. „Lakers“ po pratęsimo 123:120 (32:26, 22:27, 33:22, 25:37, 11:8) palaužė „Clippers“.

Likus žaisti 35 sekundes, rezultatą išlygino Tobias Harrisas ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo metu „Lakers“ traukė L.Jamesas ir Lance'as Stephensonas.

LeBronas buvo arti trigubo dublio – surinko 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: L.Williamsas 24, P.Beverley 17, T.Harrisas ir M.Harrellas po 15, A.Bradley 13, B.Marjanovičius 11, S.Gilgeous-Alexanderis 10.

„Lakers“: L.Jamesas 24, L.Stephensonas 20, B.Ingramas 19, R.Rondo 14, J.McGee 11, K.Kuzma 10.