Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 13

NBA siautulys: „Thunder“ ir „Knicks“ dvikovoje – 280 pelnytų taškų

NBA sekmadienį pradėjo „Oklahoma City Thunder“ (5-7) ir „New York Knicks“ (6-6) rungtynės, kuriose komandos kartu, nežaidžiant pratęsimų, surinko net 280 taškų.
„Knicks“ – „Thunder“
„Knicks“ – „Thunder“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Thunder“ laimėjo išvykos rungtynes 145:135 (36:48, 43:25, 43:33, 23:29).

„Thunder“ per pirmąjį kėlinį pelnė 36 taškus, bet sugebėjo jį pralaimėti dviženkliu skirtumu, mat „Knicks“ vos per 12 minučių sumetė 48.

„Thunder“ reagavo ir 43 taškus pelnė tiek antrajame, tiek trečiajame kėlinyje. Oklahomos ekipa kiek pristabdė ketvirtajame kėlinyje, mat po trijų kėlinių jau buvo surinkusi 122 taškus.

Svečiai pataikė 17 tritaškių, juos mesdami net 55 proc. taiklumu (17/31, „Knicks“ – 10/31). Beje, „Thunder“ ekipai tai jau trečios rungtynės iš eilės, kuriose peržengė 130 taškų ribą.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 37, Joshas Gidey (10 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Luguentzas Dortas po 24, Jeremiah Robinsonas-Earlas 17.

„Knicks“: Camas Reddishas 26, Julius Randle'as 25 (10 atk. kam.), Immanuelis Quickley 24, Jalenas Brunsonas 17.