NBA Vasaros lygoje – Roko Jokubaičio spindesys

Rokas Jokubaitis sužaidė geriausias savo rungtynes NBA Vasaros lygoje, o jo atstovaujama „New York Knicks“ (1/2) ekipa išplėšė dramatišką pergalę – 106:105 (23:30, 30:23, 25:22, 28:30) parklupdė „Sacramento Kings“ (1/2) krepšininkus.
Lietuvos krepšinio rinktinė. Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / FIBA nuotr.

Iš žaidimo neprametęs R.Jokubaitis per 21 minutę surinko 16 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.), 5 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, bloką, 3 klaidas ir 2 pražangas. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis pagerino savo taškų rekordą Vasaros lygoje, kuris iki tol buvo 8.

Likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Knicks“ po Tylerio Koleko dvitaškio išsiveržė į priekį (103:102), visgi netrukus „Kings“ sugebėjo persverti rezultatą (105:103) bei paliko R.Jokubaičio komandai 7 sekundes atsakymui.

Iniciatyvos ėmėsi tas pats T.Kolekas, kuris, likus 2 sekundėms, pataikė dvitaškį su pražanga, realizavo baudą (106:105) ir išplėšė pergalę.

Paskutinis tolimas „Kings“ metimas tikslo nepasiekė.

Solidžius pasirodymus užfiksavo ir buvę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjai – Arielis Hukporti bei Dmytro Skapincevas, kurie taip pat atstovauja „Knicks“.

Kėdainių „Nevėžiui“ atstovavęs A.Hukporti per 23 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkas D.Skapincevas per 17 minučių taip pat surinko 11 taškų (4/5 dvit., 3/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Keonas Ellisas, kuris pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 5/10 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Dabar R.Jokubaičio laukia akistata su „Detroit Pistons“. Mačo pradžia – šeštadienio naktį 2 val. Lietuvos laiku.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?