2018 07 17

NBA Vasaros lygos Las Vegase finale – „Lakers“ ir „Blazers“

Las Vegase vykstančios NBA Vasaros lygos finale kovos „Los Angeles Lakers“ ir „Portland Trail Blazers“ ekipos. Abi jos sėkmingai peršoko pusfinalio barjerą.
Joshas Hartas (kairėje)
Joshas Hartas (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

Los Andželo klubas 112:109 pranoko „Cleveland Cavaliers“, o šiame mače prireikė net dviejų pratęsimų.

Vasaros lygoje „Lakers“ kol kas rungtyniauja be nuostolių – šešios pergalės iš tiek pat galimų.

„Lakers“ pergalės kalviais tapo Joshas Hartas ir Sviatoslavas Michailiukas, kartu surinkę 68 taškus.

J.Hartas pelnė 37 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, o 21-erių ukrainietis S.Michailiukas pridėjo 31 tašką ir sugriebė 4 kamuolius.

Kitame pusfinalyje Portlando ekipa 97:92 nugalėjo „Memphis Grizzlies“.

„Blazers“, kaip ir „Lakers“, laimėjo visus šešis Vasaros lygos mačus.

Nugalėtojus į priekį vedė 22 taškus per 19 minučių surinkęs Archie Goodwinas bei 21 tašką pridėjęs ir 16 kamuolių atkovojęs Calebas Swaniganas.

Praėjusį sezoną „Žalgirio“ aprangą vilkėjęs gynėjas Dee Bostas Memfio ekipoje neišsiskyrė. Amerikietis žaidė 8 minutes, bet neatliko nė vieno metimo, atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir blokavo vieną oponento metimą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?