2021 03 16

Negelbėjo net galingas Jonas: „Grizzliai“ skaudžiai nukepė Arizonoje

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną galingą mačą NBA, bet jo traukiamas „Memphis Grizzlies“ (17-19) klubas patyrė skaudų pralaimėjimą, svečiuose 99:122 (25:24, 27:36, 25:36, 22:26) pralaimėjęs solidžiai šiemet rungtyniaujančiam „Phoenix Suns“ (26-12) klubui.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis žaidė 26 minutes ir pelnė 24 taškus (11/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 17 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, padarė dvi klaidas ir surinko 3 pražangas.

JV buvo rezultatyviausias svečių ekipoje ir atkovojo daugiausiai atšokusių kamuolių tarp visų aikštėje pasirodžiusių krepšininkų.

Finikso komandoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs ir 7 rezultatyvius perdavimus išskirstęs Chrisas Paulas. Jo komandos draugas Devinas Bookeris pridėjo dar 27 taškus ir buvo rezultatyviausias mačo krepšininkas.

Lemiama tapo „Suns“ atkarpa trečiajame kėlinyje. Iki tol per kovinį atstumą laikęsi „grizliai“ gavo niuksą 2:12 ir atsidūrė per dviženklį deficitą.

Visgi į tai sureaguoti svečiai nesugebėjo ir prieš paskutinį ketvirtį komandas jau skyrė 19 taškų.

„Grizzlies“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir Vakarų konferencijoje žengia dešimta. „Suns“ yra antroje pozicijoje.

„Suns“: Devinas Bookeris 27, Chrisas Paulas 18 (7 rez. perd., 3 per. kam.), Deandre Aytonas 15 (9 atk. kam.), Jae Crowderis 14, Cameronas Payne'as 13.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 24 (17 atk. kam.), Ja Morantas ir Graysonas Allenas po 15, Dillonas Brooksas 13.