2023 12 06

Neįtikėtinai tritaškius pataikę „Bucks“ išsikovojo bilietą į Las Vegasą

„Milwaukee Bucks“ komanda tapo trečiąja NBA taurės pusfinalio dalyve. Giannio Antetokounmpo ir Damiano Lillardo vedama ekipa namuose net 146:122 (37:35, 38:37, 37:24, 34:26) susidorojo su „New York Knicks“ ir dėl vietos finale naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Las Vegase grumsis su „Indiana Pacers“.

G.Antetokounmpo per pirmą ketvirtį savo komandai pelnė 13 taškų, bet atitrūkti „Bucks“ nesugebėjo – pirmavo 37:35.

Antrajame kėlinyje siautėjo jau D.Lillardas, sumetęs paskutinius 13 pirmosios rungtynių pusės „Bucks“ taškų, bet ir įpusėjus susitikimui Milvokio komanda toli nuo „Knicks“ su Juliusu Randle'u priešakyje nepabėgo – 75:72.

Nutolti šeimininkams pavyko po ilgosios pertraukos. 37:24 trečią kėlinį laimėję „Bucks“, kuriems Giannis per ketvirtį pelnė 13 taškų, šovė į priekį ir prieš ketvirtą kėlinį jau solidžiai pirmavo rungtynėse 112:96.

Ketvirtajame kėlinyje Niujorko krepšininkai buvo priartėję iki 9 taškų, bet atkurti intrigos nesugebėjo, o „Bucks“ ir toliau neįtikėtinai pataikė tritaškius – Malikas Beasley įmetė tris tolimus metimus paskutiniame ketvirtyje, o skirtumas tarp komandų išaugo iki didesnio nei 20 taškų.

Milvokio krepšininkai šiose rungtynėse pataikė net 23 tolimus metimus iš 38 (60,5 proc.) ir pagerino tiek pataikytų tritaškių, tiek pelnytų taškų sezono rekordus.

Į priekį „Bucks“ vedęs Giannis per 34 minutes pelnė 35 taškus (14/21 dvit., 1/1 trit., 4/9 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Už šias rungtynes gauname pinigų? Puiku – turtingi tampa dar turtingesniais“, – sužinojęs, kad už patekimą į pusfinalį kiekvienam komandos žaidėjui atitenka po 100 tūkst. dolerių, šypsojosi graikas.

D.Lillardas per 34 minutes pridūrė 28 taškus (3/6 dvit., 5/7 trit., 7/8 baud.) ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ neišgelbėjo net ir nuostabus J.Randle'o žaidimas. Jis per pirmus tris kėlinius pelnė po dviženklį taškų skaičių, o susitikimą užbaigė su sezono rezultatyvumo rekordu – per 36,5 min. jis pelnė net 41 tašką (12/17 dvit., 2/2 trit., 11/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ varžovu pusfinalyje bus „Pacers“ klubas, kuris anksčiau ketvirtfinalyje 122:112 eliminavo „Boston Celtics“. Pusfinalio rungtynės Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (14/21 dvit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Damianas Lillardas 28 (5/7 trit., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 18 (6/10 trit.), Khrisas Middletonas 14 (7 rez. perd.), Bobby Portisas 13, Cameronas Payne'as 12.

„Knicks“: Julius Randle'as 41 (12/17 dvit., 11/12 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 24 (10/17 dvit., 6 rez. perd.), RJ Barrettas 23 (7/18 met., 8 atk. kam.), Joshas Hartas 11.