Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 26

Nerimą keliantys vaizdai Detroite – Domantas Sabonis patyrė traumą

Domantas Sabonis buvo labai rezultatyvus, bet galingai žaidęs lietuvis pačioje rungtynių pabaigoje patyrė traumą ir šlubuodamas paliko areną Detroite. „Indiana Pacers“ (40-21) 109:113 (20:36, 31:19, 26:29, 32:29) krito prieš „Detroit Pistons“ (29-30) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis tradiciškai kilo nuo atsarginių suolo ir žaidė puikiai - per 26 minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvitašk., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir 5 kartus prasižengė.

Tačiau likus žaisti minutę lietuvis pasitempė kairės kojos čiurną ir iššlubavo į rūbinę.

„Aš dažniausiai greitai sugyju“, – po rungtynių optimistiškai kalbėjo D.Sabonis.

Klubas pranešė, kad daugiau bus žinoma po tyrimų trečiadienį, bet neabejojama, kad bent kelerias rungtynes puolėjas turės praleisti.

Prieš mačą gera žinia Indianapolio klubui buvo ta, kad po traumos į startinę sudėtį sugrįžo vidurio puolėjas Mylesas Turneris.

Detroito klubą į pergalę vedė 26 taškus pelnęs ir 16 kamuolių atkovojęs vidurio puolėjas Andre Drummondas. Blake'as Griffinas surinko trigubą dublį – 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo septinta „Pistons“ pergalė per aštuonerias rungtynes. Detroito klubas kovoja dėl atkrintamųjų Rytų konferencijoje, kurioje užima septintą vietą.

Indianos klubas pralaimėjo antrą kartą per dešimt rungtynių. „Pacers“ toliau verčiasi be traumuoto lyderio Victoro Oladipo.

„Pistons“: A.Drummondas 26, B.Griffinas 20, L.Kennardas 19, R.Jacksonas ir W.Elingtonas po 14, L.Galloway 13.

„Pacers“: B.Bogdanovičius 25, D.Sabonis 23, D.Collisonas 21, W.Matthewsas 14.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?