Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 03 05

Nerezultatyviausiai šiame sezone žaidęs J.Valančiūnas džiaugėsi pergale

Jonas Valančiūnas vos ketvirtą kartą šį sezoną nepasiekė dviženklio taškų skaičiaus, tačiau tai nesutrukdė jo komandai iškovoti triuškinančios pergalės prieš vieną stipriausių Vakarų konferencijos ekipų.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvio atstovaujami „New Orleans Pelicans“ (27-36) namuose 124:90 (35:17, 30:21, 30:25, 29:27) pervažiavo „Utah Jazz“ (39-23) ekipą.

Pergalei neprireikė ir ryškesnio JV indėlio. Jis per 17 minučių įmetė tik 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo ir penkis sykius prasižengė.

Lietuvis iki šiol mažiausiai taškų šį sezoną buvo surinkęs prieš „Dallas Mavericks“, į kurių krepšį gruodį įmetė 6 taškus.

Jau ketvirtą pergalę iš eilės po „All-Star“ pertraukos iškovoję „pelikanai“ triuškino „džiazmenus“ didžiąją rungtynių dalį.

Jau pirmąjį kėlinį jie laimėjo 35:17, o antrajame pabėgo į priekį net 58:28. 37 taškų persvarą jie įgijo dar trečiojo kėlinio viduryje, o tai buvo didžiausias deficitas šiame sezone, kokį yra turėjusi „Jazz“ komanda.

Daugiausiai taškų NBA lygoje šį sezoną pelnanti Jutos ekipa pataikė tik 35,2 proc. metimų, o jos lyderis Donovanas Mitchellas, per pastaruosius penkis susitikimus rinkęs po 32,6 taško, šįkart įmetė tik 5 metimus iš 18 ir tepelnė 14 taškų.

Galingai pastaruoju metu rungtyniaujantys „Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima 10 vietą, bet jau alsuoja į nugaras aukščiau esantiems „Los Angeles Lakers“ (27-35).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 29 (10/13 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), CJ McCollumas 24, Willy Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), Tony Snellas 11, Naji Marshallas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 14 (5/18 metimai), Hassanas Whiteside'as 13 (12 atk. kam.), Danuelis House'as 11, Rudy Gobert'as (11 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 10.