2023 11 05

Nerezultatyvus J.Valančiūnas ir „Pelicans“ namuose pripažino „vanagų“ pranašumą

Jonas Valančiūnas sužaidė kol kas nerezultatyviausias NBA sezono rungtynes, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (4-2) namuose 105:123 (35:27,25:26, 23:41, 22:29) nusileido „Atlanta Hawks“ (4-2) ekipai.
Saddiqas Bey'us ir Jonas Valančiūnas
Saddiqas Bey'us ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis žaidė 21 minutę, pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, triskart suklydo.

„Vanagai“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kai aukštesnę pavarą savo žaidime įjungė Trae Youngas. Iki didžiosios pertraukos jis buvo pataikęs 2/8 metimus ir pelnęs 6 taškus, tačiau antroje mačo pusėje ėmė tempti Atlantos komandą paskui save.

Baigė rungtynes su 22 taškais ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Antroje pusėje žaidžiau agresyviau. Man nesvarbu, kas kiek pelno taškų, tiesiog noriu laimėti rungtynes“, – po mačo sakė T.Youngas.

„Jei ir apsigindavome, jie mus baudė atsikovodami puolime kamuolius“, – guodėsi „Pelicans“ treneris Willie Greenas. „Hawks“ po varžovų krepšiu atkovojo net 19 kamuolių („Pelicans“ – 9).

„Turime įsidėti į galvas, kad kiekviena varžovų ataka turi baigtis mūsų atkovotu kamuoliu“, – pridūrė treneris.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 25, Brandonas Ingramas 16, Jordanas Hawkinsas 15.

„Hawks“: Trae Youngas 22 (12 rez. perd.), Jalenas Johnsonas 21 (11 atk. kam.), Dejounte Murray 20.