2019 04 28

Netikėta serijos pradžia – „Celtics“ lengvai laimėjo Milvokyje

NBA Rytų konferencijos pusfinalio serija tarp „Milwaukee Bucks“ (60-22) ir „Boston Celtics“ (49-33) prasidėjo kiek netikėtai. „Celtics“ nutildė „Bucks“ sirgalius, Milvokyje nukaldama ganėtinai lengvą pergalę – 112:90 (26:17, 26:33, 36:21, 24:19).
Kyrie Irvingas
Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Giannis Antetokoumpo per pirmąjį kėlinį nepelnė nė taško, ir „Bucks“ lyderį „išjungę“ Bostono krepšininkai tuo pasinaudojo – jau pirmajame kėlinyje įgijo 11 taškų persvarą (21:10).

„Celtics“ atakavo 52 proc. taiklumu, kai „Bucks“ pataikė tik 5 metimus iš 19-ikos.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Bucks“ surengė spurtą 15-0 ir išlygino rezultatą (40:40). Įpusėjus mačui „Celtics“ pirmavo tik dviem taškais (52:50).

Trečiajame kėlinyje savo spurtą 10:0 sukūrė „Celtics“ ir susigrąžino dviženklę persvarą (66:56).

Skirtumas toliau augo ir pasiekė 21 taško ribą (86:65). Ketvirtajame kėlinyje „Bucks“ jau „nebegrįžo“ į rungtynes.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 22, Khrisas Middletonas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 26 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Alas Horfordas 20 (11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 19, Gordonas Haywardas 13.