2020 12 31

Netikėtumas: LaMelo Ballas pranoko L.Dončičių, o „Hornets“ sutriuškino „Mavs“

Dar sekmadienį pergalę net 51 taško skirtumu iškovoję „Dallas Mavericks“ (1–3) žaidėjai šįsyk jau patys atsidūrė triuškinamos komandos kailyje. Blankiai atrodžiusio Lukos Dončičiaus ekipą Dalase parklupdė „Charlotte Hornets“ (2–2) su suspindusiu LaMelo Ballu – 118:99 (36:29, 32:28, 30:12, 20:30).
LaMelo Ballas ir Terry Rozieras
LaMelo Ballas ir Terry Rozieras / „Scanpix“ nuotr.

Pristabdytas L.Dončičius per 24 minutes pelnė tik 12 taškų (4/5 dvit., 0/5 trit., 4/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pastarąjį sykį taip nerezultatyviai slovėnas žaidė dar 2019 m. spalio 30 dieną Denveryje, kai taip pat pelnė 12 taškų.

Nesėkmingai sužaidęs „Mavericks“ lyderis save nubaudė po susitikimo pasilikdamas arenoje ir atlikdamas papildomas metimų serijas.

„Hornets“ į priekį nurūko trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo pelnydami net 14 taškų be atsako ir imdami triuškinti varžovus – 82:57. Vienu metu „širšių“ persvara trečiajame ketvirtyje buvo pasiekusi net 31 tašką – 98:67.

Prie pergalės itin svariai prisidėjo rezultatyviausias savo trumpos NBA karjeros rungtynes sužaidęs LaMelo Ballas. Prieš kelerius metus Lietuvoje rungtyniavęs gynėjas per 29,5 minutės įmetė 22 taškus (3/5 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus.

Per ketverias jau sužaistas rungtynes LaMelo vidutiniškai renka po 10,3 taško, atkovoja po 4,5 kamuolio ir atlieka po 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

19-metis pataikė metimą ir iš labai toli:

„Mavericks“: Timas Hardaway 18, Jalenas Brunsonas 16, Luka Dončičius (0/5 trit.) ir Maxi Kleberis (4/5 trit.) po 12.

„Hornets“: LaMelo Ballas 22 (4/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Milesas Bridgesas 20 (4/6 trit., 16 atk. kam.), Terry Rozieras 18, Gordonas Haywardas 11 (4/16 metimai, 7 atk. kam.), Jalenas McDanielsas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant