Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 20

„Nets“ išsiropštė iš duobės, bet galiausiai krito ketvirtą kartą paeiliui

Kyrie Irvingas buvo naudingas, tačiau „Brooklyn Nets“ (27-17) išvykoje 112:117 (35:29, 30:22, 29:23, 23:38) krito prieš „Phoenix Suns“ (22-24).
„Phoenix Suns“ – „Brooklyn Nets“
„Phoenix Suns“ – „Brooklyn Nets“ / „Scanpix“ nuotr.

17 tūkst. sirgalių akivaizdoje Mikalas Bridgesas nugalėtojams pelnė 28 taškus ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, DeAndre Aytonas pridėjo 24 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Kyrie Irvingas pralaimėjusiems rinko 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 perdavimus, Nicas Claxtonas pridėjo 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Net 20 taškų deficitą vienu metu turėjo „Nets“, tačiau priartėjo ketvirtajame kėlinyje – mačo pabaiga buvo labai įtempta.

Būtent ketvirtajame kėlinyje K.Irvingas pelnė net 21 tašką. Jis tritaškiu sumažino atsilikimą iki trijų taškų, likus žaisti 10 sekundžių. „Suns“ pataikė baudą, N.Claxtonas krovė iš viršaus ir komandas teskyrė 2 taškai, kai laikrodis rodė 7,4 sek.

Vis dėlto dar labiau užsikabinti „Nets“ nesugebėjo.

Nuo trečiojo kėlinio pradžios „Nets“ vertėsi be Beno Simmonso, kuris buvo išvarytas iš aikštės dėl ginčų su teisėjais.

Bruklino duobė kiek pagilėjo – komanda pralaimėjo jau ketvirtą mačą paeiliui. „Suns“ nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Į „Suns“ sudėtį grįžo Camas Johnsonas, kuris nežaidė du mėnesius dėl kelio traumos. Tai puiki žinia Fyniksui, kuris per pastarąsias 14 rungtynių buvo kritęs net 12 kartų.

„Nets“ padėti šiame mače negalėjo Kevinas Durantas, „Suns“ vertėsi be dviejų žvaigždžių: Devino Bookerio ir Chriso Paulo.

„Suns“: M.Bridgesas 28 (9 rez. perd.), D.Aytonas 24 (14 atk. kam.), C.Johnsonas 19, D.Lee 16, S.Lee 15.

„Nets“: K.Irvingas 30, N.Claxtonas 20 (11 atk. kam.), S.Curry ir J.Harrisas po 16, C.Thomasas 15.