Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 04 07

„Nuggets“ tausojo lyderius – „Suns“ ir K.Durantas pratęsė karštą seriją

Septintą pergalę iš eilės sezono pabaigoje iškovojusi „Phoenix Suns“ (45-35) ekipa išlieka karščiausia visoje NBA lygoje.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kevinu Durantu pasistiprinusios „Saulės“ šventė jau 7-ą pergalę iš eilės, kuomet namie 119:115 pranoko be lyderių žaidusią stipriausią Vakarų konferencijos ekipą „Denver Nuggets“ (52-28).

Pastaroji, kurios vadovybėje dirba lietuviai Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius, pirmą sykį klubo istorijoje jau yra užsitikrinusi Vakarų konferencijos nugalėtojos vardą, tad Finikse taupė pagrindinius žaidėjus.

Nežaidė nei Nikola Jokičius, nei Jamalas Murray, nei Michaelas Porteris ir Aaronas Gordonas su Kenvatiousu Caldwellu-Pope‘u.

Nepaisant to, mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams pasireikšti leidusi „Nuggets“ išliko konkurencinga ir ketvirtojo kėlinio pradžioje netgi turėjo 6 taškų persvarą (99:93).

Vis dėlto „Suns“ tuomet surengė lemiamą spurtą, atitrūko 116:107 ir pratęsė savo pergalių seriją.

Nugalėtojus į pergalę vedė K.Durantas, pelnęs 29 taškus (3/8 dvit., 6/10 trit., 5/7 baud.), sugriebęs 7 atkovotus kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius kamuolius ir padaręs 4 klaidas.

Taip pat ir karjeros rekordą pagerinęs – net 7 tritaškius įmetęs (iš 12) – Chrisas Paulas.

„Suns“: Kevinas Durantas 29 (6/10 trit., 7 atk. kam.), Chrisas Paulas 25 (7/12 trit., 6 atk. kam.), Deandre Aytonas 16, Devinas Bookeris (1/5 trit., 8 rez. perd.), Torrey Craigas 11.

„Nuggets“: Bruce'as Brownas 31 (6 atk. kam.), Reggie Jacksonas 20 (6 rez. perd.), Christianas Brownas 15, Jeffas Greenas 14 (3/6 trit.), DeAndre Jordanas 12 (11 atk. kam.).

„Suns“ toje pačioje NBA Vakarų konferencijoje užima 4 vietą.