2021 11 01

Nuostabią formą demonstruojantis Carmelo Anthony – „Lakers“ pergalės kalvis

Sunkiai sezoną pradėję „Los Angeles Lakers“ (4-3) krepšininkai pamažu įsibėgėja. „Ežeriniai“ namuose 95:85 (27:15, 27:20, 21:19, 20:31) įveikė „Houston Rockets“ ir laimėjo jau ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą pranašumą „Lakers“ susikrovė dar per pirmuosius kėlinius.

Sužaidus mažiau nei 10 minučių rungtynėse šeimininkų persvara jau buvo dviženklė (21:10), o antrajame ketvirtyje ji perkopė ir 20 taškų ribą (52:28). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo pasiekęs ir 28 taškus (84:56).

„Raketoms“ pavyko sušvelninti atsilikimą laimėjus ketvirtąjį kėlinį 31:20, bet intrigos rungtynėse atkurti joms nepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė puikiai sezoną pradėjęs Carmelo Anthony. Veteranas per 25 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Melo šį sezoną jau trečią kartą pataikė bent 5 tritaškius ir pelnė bent 23 taškus, o jo sezono vidurkiai kol kas puikūs – 16,7 taško per susitikimą ir 50 proc. tritaškių (19/38).

„Lakers“ ši pergalė leido užkopti iki šeštosios vietos Vakarų konferencijoje.

„Lakers“: Carmelo Anthony 23 (5/8 trit.), Russellas Westbrookas 20 (9/22 metimai, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas 16 (7/17 metimai, 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 15 (6/19 metimai, 7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Rockets“: Ericas Gordonas 17 (4/6 trit.), Christianas Woodas 16 (13 atk. kam.), Kevinas Porteris 13 (9 atk. kam.), Kenyonas Martinas 12, Alperenas Sengunas 11 (7 atk. kam.).