2022 04 22

Nuostabus sugrįžimas: 26 taškų deficitą panaikinę „grizliai“ sudraskė „vilkus“

„Memphis Grizzlies“ pademonstravo tvirtą charakterį NBA atkrintamųjų trečiose serijos rungtynėse – panaikinę 26 taškų „Minnesota Timberwolves“ pranašumą „grizliai“ šventė pergalę 104:95 (21:39, 23:12, 23:32, 37:12).
Desmondas Bane'as
Desmondas Bane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių dabar 2-1 pirmauja „Grizzlies“ komanda, ketvirtosios rungtynėse „vilkų“ tvirtovėje vyks šeštadienio vakarą.

Desmondas Bane'as pataikė net septynis tritaškius, o su 26 taškais buvo rezultatyviausias nugalėtojų krepšininkas, Brandonas Clarke'as surinko 20 taškų, iš kurių 16 – antroje mačo dalyje.

Ja Morantas pasižymėjo trigubu dubliu: 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems D'Angelo Russellas pelnė 22 taškus ir išdalino 8 perdavimus, jis buvo pagrindinis žmogus spurte trečiajame kėlinyje, kai skirtumą „Timberwolves“ pavyko padidinti iki 23 taškų.

Karlas-Anthony Townsas vėl nuvylė – maksimalų kontraktą turintis aukštaūgis pelnė vos 8 taškelius.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo 47:21 „vilkų“ naudai, bet prieš pertrauką „Grizzlies“ surengė spurtą net 15:0.

Apskritai, šiose rungtynėse „Wolves“ pataikė vos 33 taškus iš žaidimo, antrose serijos rungtynėse buvo pataikę 30 ir pakartoję sezono antirekordą. Net 8:34 min. atkarpą antrajame-trečiajame kėliniuose Minesotos ekipa nepelnė taškų.

„Timberwolves“: D.Russellas 22, A.Edwardsas 19, P.Beverley 14, M.Beasley 11, J.Vanderbiltas 10 (13 atk. kam.).

„Grizzlies“: D.Bane'as 26, B.Clarke'as 20, J.Morantas 16 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), D.Brooksas 11.

Kitose rungtynėse „Dallas Mavericks“ 126:118 nugalėjo „Utah Jazz“ ir serijoje pirmauja 2-1.

Dalaso komandai vis dar negali padėti Luka Dončičius.