2023 11 05

Nutrūko „Lakers“ pergalių serija Orlande, N.Jokičius ir „Nuggets“ šeimininkavo savo kieme

„Los Angeles Lakers“ (3-3) buvo pasiekusi septynių pergalių prieš „Orlando Magic“ (4-2) seriją, tačiau ji galiausiai nutrūko – „Magic“ laimėjo savo aikštėje 120:101 (39:25, 28:26, 34:29, 19:21).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Pastarąjį kartą „Magic“ tarpusavio rungtynes buvo laimėjusi 2020 metais, o savo aikštėje dar seniau – 2018 metų lapkritį. Tris pastaruosius sezonus „Lakers“ sugebėdavo laimėti abi tarpusavio akistatas.

„Tai tampa mūsų savybe – leidžiame rinkti taškus po klaidų ir po puolime atkovotų kamuolių. Puikiai apsiginame, o po to tiesiog leidžiame jiems kartoti metimus“, – piktinosi LeBronas Jamesas. „Magic“ šiame mače po „Lakers“ krepšiu nusiėmė 19 kamuolių.

„Magic“: Franzas Wagneris 26, Paolo Banchero 25, Cole'as Anthony 14.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 24, Austinas Reavesas 20.

Eilines puikias rungtynes sužaidė Nikola Jokičius ir „Denver Nuggets“ (6-1). Lygos čempionai namuose 123:101 (23:22, 28:31, 35:21, 37:27) nupūtė „Chicago Bulls“ (2-5) ekipą.

„Nuggets“ namuose šį sezoną laimėjo visus keturis mačus.

„Nuggets“ šovė į priekį po didžiosios pertraukos, kai surengė spurtą 21:4. Ketvirtajame kėlinyje atakavo 70 proc. taiklumu ir nebeleido svečiams grąžinti intrigą.

N.Jokičiui iki trigubo dublio šiek tiek pritrūko. Serbas pelnė 28 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28, Michaelas Porteris Jr. 27, Reggie Jacksonas 16.

„Bulls“: Nikola Vučevičius 19, DeMaras DeRozanas 17, Zachas LaVine'as 12.