2019 04 14

Nykus D.Sabonio startas atkrintamosiose – „Celtics“ negailestingai sukaustė „Pacers“ puolimą

„Indiana Pacers“ (48-34) puikiai pradėjo rungtynes Bostone, tačiau po didžiosios pertraukos Domantas Sabonis su komandos draugais pateko į tikrą pelkyną, iš kurio taip ir neišsikapstė. NBA atkrintamųjų seriją su „Boston Celtics“ (49-33) Indianos klubas pradėjo nykiu pralaimėjimu 74:84 (20:20, 25:18, 8:26, 21:20).
Terry Rozieras
Terry Rozieras / „Scanpix“ nuotr.

Po dviejų kėlinių „Pacers“ turėjo septynių taškų persvarą (45:38), tačiau trečiajame kėlinyje pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė tik sužaidus 8,5 minutės.

„Celtics“ ketvirtį po didžiosios pertraukos pradėjo spurtu 23:3, o kėlinį laimėjo 26:8. „Pacers“ per trečią kėlinį pataikė tik 2 metimus iš 19-ikos.

Atsigavimo ženklų „Pacers“ nerodė ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui. Svečiai kėlinio pradžioje pralaimėjo atkarpą 9:20 ir leido „Celtics“ ekipai įgyti 22 taškų perranašumą (84:62).

Per likusį, formalumu virtusį laiką „Pacers“ krepšininkai tik sumažino atsilikimą, išvengdami sutriuškinimo.

D.Sabonis žaidė 28 minutes ir pelnė 7 taškus (3/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo.

„Celtics“: Kyrie Irvingas ir Marcusas Morrisas po 20, Jaysonas Tatumas 15, Gordonas Haywardas ir Alas Horfordas po 10.

„Pacers“: Cory Josephas 14, Bojanas Bogdanovičius 12, Wesley Matthewsas ir Tyreke Evansas po 8.