Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 09

Oklande – išvarytas Steve'as Kerras ir čempionų pralaimėjimas

NBA čempionai „Golden State Warriors“ krepšininkai ikisezoninėse rungtynėse, panašu, nepersistengia. Šįkart Steve'o Kerro auklėtiniai 109:117 (32:40, 25:21, 30:38, 22:18) pralaimėjo „Phoenix Suns“ ekipai.
Steve'as Kerras
Steve'as Kerras / „Scanpix“ nuotr.

Tai – antroji „Warriors“ nesėkmė pasirengimo cikle per trejas rungtynes.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje „Warriors“ liko be trenerio. Stephenas Curry buvo labai nepatenkintas teisėjų užfiksuota pražanga puolant ir gavo techninę nuobaudą, o savo auklėtinį ginti ėmęs Steve'as Kerras teisėjų sprendimu iškulniavo į rūbinę.

NBA čempionai iš toli šiose rungtynėse pataikė 32 proc. metimų (8/26), o „Suns“ krepšininkai tritaškius metė 42 proc. taiklumu (14/33).

Nugalėtojus į pergalę vedė po 18 taškų pelnę Ryanas Andersonas ir DeAndre Aytonas, 17 pridėjo Trevoras Ariza.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausias buvo S.Curry, per 24 minutes surinkęs 23 taškus.

„Warriors“: S.Curry 23, K.Durantas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), K.Looney, D.Jonesas, A.McKinnie ir Q.Cookas po 11.

„Suns“: R.Andersonas ir D.Aytonas (7 atk. kam.) po 18, T.Ariza 17, T.Warrenas 15.