2021 10 23

Orlando klubas ir vėl buvo sutriuškintas, I.Brazdeikis – nepastebimas

Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (0-2) jau pačioje sezono pradžioje tampa tikra patrankų mėsa. Antrose sezono rungtynėse ši ekipa 96:121 (16:36, 19:29, 29:21, 32:25) nepasipriešino „New York Knicks“ (2-0).
Immanuelis Quickley ir Ignas Brazdeikis
Immanuelis Quickley ir Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš savo buvusį klubą rungtyniavęs I.Brazdeikis ant parketo praleido 8 minutes, per kurias išsiskirti nesugebėjo. Lietuvis prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Ekipos atnaujinimo procesą išgyvenanti Orlando ekipa pirmąsias dvejas sezono rungtynes pralaimėjo atitinkamai 26 ir 25 taškais.

Trečiajame kėlinuke ekipas skyrė rekordinis 34 taškų skirtumas, tačiau svečiams per likusį rungtynių laiką dar kiek pavyko aptirpdyti deficitą.

Praėjusiame sezone iš pelenų pakilusi „Knicks“ pasiekė atkrintamąsias, o šiemet naująjį NBA sezoną pradėjo su dar didesnėmis ambicijomis.

Pastarąjį sykį dviem pergalėmis sezoną legendinis NBA klubas pradėjo dar 2012-2013 metų sezone.

Arti trigubo dublio pergalingame mače buvo viena ryškiausių „Knicks“ žvaigždžių Julius Randle'as, pelnęs 21 tašką, sugriebęs 10 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Pastaraisiais sezonais Orlandas prancūzui Evanui Fournier tapo antraisiais namais, o šilto palaikymo „Amway Center“ arenoje sulaukęs gynėjas rungtynes baigė su 18 taškų ir 4 pataikytais tritaškiais iš 9.

„Man tai buvo namų rungtynės, – kalbėjo Fournier, „Magic“ marškinėlius vilkėjęs 2014-2021 metais. – Šiame pastate žaidžiau daugybę sykių ir čia jaučiuosi tarsi namuose.“

Beje, 24 tritaškius per vienerias rungtynes įsūdžiusi „Knicks“ ekipa pagerino frančizės rekordą.

„Orlando Magic“: Franzas Wagneris 16, Mo Bamba 15 (10 atk. kam.), Jalenas Suggsas 14 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence'as Rossas 12, Cole'as Anthony 10 (6 rez. perd.).

„New York Knicks“: Julius Randle'as 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournier 18, Immanuelis Quickley 16, Obi Toppinas 13, Derrickas Rose'as (7 rez. perd.) ir Alecas Burksas (7 rez. perd.) po 12, Kemba Walkeris 11.

Kiti nakties (10.22) rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ – „Charlotte Hornets“ 112:123 (C.Sextonas 33 / M.Bridgesas 30);

„Washington Wizards“ – „Indiana Pacers“ po pratęsimo 135:134 (S.Dinwiddie 34 / M.Turneris 40);

„Boston Celtics“ – „Toronto Raptors“ 83:115 (J.Tatumas 18 / S.Barnesas 25);

„Philadelphia 76ers“ – „Brooklyn Nets“ 109:114 (T.Harrisas 23 / K.Durantas 29);

„Chicago Bulls“ – „New Orleans Pelicans“ 128:112 (Z.LaVine'as 32 / B.Ingramas 28);

„Houston Rockets“ – „Oklahoma City Thunder“ 124:91 (C.Woodas 31 / S.Gilgeous-Alexanderis 13);

„Denver Nuggets“ – „San Antonio Spurs“ 102:96 (N.Jokičius 32 / K.Johnsonas 27);

„Los Angeles Lakers“ – „Phoenix Suns“ 105:115 (L.Jamesas 25 / Ch.Paulas 23);

„Sacramento Kings“ – „Utah Jazz“ 101:110 (H.Barnesas 25 / D.Mitchellas 27).