2015 07 15

Ovidijus Galdikas nuo suolo stebėjo, kaip Kristapas Porzingis išrašė tris blokus Jahlilui Okaforui

Trečiasis ir ketvirtasis NBA naujokų biržos šaukimai – aukštaūgiai Jahlilas Okaforas ir Kristapas Porzingis, akis į akį susitiko vasaros lygoje Las Vegase. Pergalę po pratęsimo 84:81 (11:24, 24:15, 15:18, 29:22, 5:2) šventė „New York Knicks“, o rezultatyviau pasirodė J.Okaforas. Tuo tarpu Ovidijus Galdikas vis dar nekyla nuo „Knicks“ atsarginių suolo.
Jahlilas Okaforas
Jahlilas Okaforas / „Scanpix“/AP nuotr.

Beje, dėl K.Porzingio pražangos teko žaisti pratęsimą. Kai „Knicks“ pirmavo 79:76, 19-metis latvis paskutinėmis sekundėmis prasižengė prieš tritaškį metusį „76ers” gynėją. Pastarasis baudų metimais išlygino rezultatą.

K.Porzingis iš viso rungtyniavo 22 minutes, pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį, suklydo 2 ir prasižengė net 7 kartus.

Visus tris blokus K.Porzingis išrašė būtent J.Okaforui.

Maurice'as Ndouras Niujorko komandai surinko 23, Cleanthony Early – 13 taškų.

„Scanpix“/AP nuotr./Kristapas Porzingis

„76ers” gretose J.Okaforas per 31 minutę surinko 18 taškų (8/18 dvit), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

Rezultatyviau už J.Okaforą žaidė tik 26 taškus pelnęs Scotty Wilbekinas.

Buvęs žalgirietis Willas Cherry per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama „San Antonio Spurs” 79:75 (17:19, 17:12, 17:17, 28:27) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ krepšininkus.

Nuo liepos 15-osios vasaros lygoje prasidės atkrintamosios varžybos.