Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 25

„Pacers“ pergalė – monstriškas Domanto Sabonio dėjimas nupūtė latvį

„Indiana Pacers“ (3-2) klubas su Domantu Saboniu šventė trečią pergalę, o lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu. Indianos klubas išvykoje 116:96 (28:22, 34:28, 26:21, 28:25) sudorojo „San Antonio Spurs“ (2-2).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Nuo suolo kilęs D.Sabonis sužaidė solidžias rungtynes. Per 21 minutę lietuvis susirinko dvigubą dublį – pelnė 16 taškų (6/8 dvitašk., 1/1 tritašk., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną metimą ir 4 kartus prasižengė.

Lietuvio + – rodiklis buvo geriausias komandoje – 32.

Tačiau didžiausią įspūdį padarė D.Sabonio dėjimas antrajame kėlinyje, kai jis įplakatino latvį Davį Bertanį.

Indianos klubas pirmavo praktiškai visų rungtynių metu ir pasiekė lengvą pergalę. Victoras Oladipo, pelnęs 21 tašką, buvo rezultatyviausias komandoje.

„Pacers“ klubas vienu metu pirmavo net 29 taškų skirtumu.

San Antonijaus ekipai 18 taškų surinko DeMaras DeRozanas, sužaidęs nerezultatyviausias rungtynes naujoje komandoje.

„Spurs“: D.DeRozanas 18, M.Belinelli 16, L.Aldridge'as ir B.Forbesas po 15, R.Gay 11.

„Pacers“: V.Oladipo 21, T.Evansas 19, D.Sabonis 16, T.Youngas 14, C.Josephas 12, M.Turneris 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?