2020 12 13

Pagaliau: Domantas Sabonis grįžo į aikštę ir surinko dvigubą dublį

Domantas Sabonis po devynių mėnesių pertraukos grįžo į aikštę, o ikisezoninėse rungtynėse „Indiana Pacers“ 104:107 (22:20, 23:29, 28:16, 31:42) krito prieš „Cleveland Cavaliers“.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandoje su 16 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit., 6/10 baud. met.) ir atkovojo daugiausiai kamuolių – net 13.

Taip pat per 26 minutes, kurias praleido aikštėje, D.Sabonis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 5 kamuolius bei du kartus prasižengė. Kol centras iš Lietuvos buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 9 taškais daugiau nei „Cavs“.

Cedi Osmanas nugalėtojams pelnė 23 taškus, 18 pridėjo Isaacas Okoro.

„Cavaliers“ kovą dėl kamuolių laimėjo 48:38, bet „Pacers“ atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 26 prieš 20.

Tai buvo pirmosios „Pacers“ rungtynės priešsezoninėje stadijoje.

„Cavaliers“: C.Osmanas 23, I.Okoro 18, D.Garlandas 14, D.Dotsonas 12, T.Makeris 10 (10 atk. kam.).

„Pacers“: D.Sabonis (13 atk. kam.) ir M.Brogdonas po 16, M.Turneris 14, D.McDermottas 13, J.Holiday 12, K.Martinas 11.