2023 05 09

Pasidarė bloga: NBA legendos sūnus vos neapsivėmė aikštėje

Gary Paytonas II-asis sulaukė „Golden State Warriors“ trenerio Steve'o Kerro pasitikėjimo ir žengė į starto penketą ketvirtosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse. Bet panašu, kad atsakomybę ant pečių gavęs krepšininkas ne visai susitvarkė su įtampa.
Gary Paytonas II-asis
Gary Paytonas II-asis / Scanpix/Getty Images via AFP nuotr.

30-metis gynybos specialistas pirmą kartą šių metų atkrintamosiose rungtynes pradėjo starto penkete.

G.Paytonas už pasitikėjimą atsidėkojo solidžiu pasirodymu – per 23 minutes pelnė 15 taškų ir atkovojo 3 kamuolius, o jo +/ – rodiklis buvo vienas geriausių komandoje (+3).

Vis dėlto pirmajame kėlinyje „Warriors“ žaidėjas susidūrė su netikėta situacija.

Kameros užfiksavo, jog NBA legendos Gary Paytono sūnus „Lakers“ atakos metu prašė sustabdyti rungtynes, nes burnoje, panašu, laikė skrandžio turinį.

Vos jo komandai apsigynus, žaidėjas greitai patraukė į rūbinę ir paliko savo ekipą žaisti keturiese prieš penkis.

Tai baigėsi apmaudžia klaida – pamanęs, kad G.Paytonas stovi kampe, Draymondas Greenas atliko perdavimą, tačiau kamuolys nugulė „Lakers“ trenerio asistento Philo Handy rankose.

Galiausiai, rungtynes 104:101 laimėjo „Lakers“ komanda, padidinusi savo pranašumą serijoje iki 3-1. Penktosios rungtynės San Fransiske bus žaidžiamos naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.