2016 07 10

Pastebimas debiutas NBA Vasaros lygoje: E.Mockevičius – platesnis už geležinkelio bėgius

Bruklinui paliko įspūdį ir Egidijaus Mockevičiaus debiutas, ir išskirtinis „centro“ kūno sudėjimas. 23-ejų lietuvis pirmosiose NBA Vasaros lygos rungtynėse Las Vegase svariai prisidėjo prie „Brooklyn Nets“ pergalės prieš „Cleveland Cavaliers“ 79:73 (13:11, 25:22, 15:19, 26:21).
Egidijus Mockevičius
Egidijus Mockevičius / „Twitter“ nuotr.

Nuo suolo pakilęs E.Mockevičius per 15 min. 36 sek. pasižymėjo 8 taškais (3/7 dvit., 2/4 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir prasižengė 4 kartus.

Daugiau kamuolių atkovojo tik „Nets“ puolėjai Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Chrisas McCulloughas (po 8 atk. kam.), bet šie rungtyniavo 9 minutėmis ilgiau.

„Mockevičius yra milžiniškas. Jo pečiai platesni už geležinkelio bėgius“, – lietuvio fizinėmis savybėmis stebėjosi „Nets Daily“.

Geriausiai jam sekėsi antrajame kėlinyje, kuriame per 7 minutes pelnė 5 taškus ir atkovojo 2 kamuolius. Tiesa, antrajame kėlinyje E.Mockevičius užsidirbo 4 asmenines pražangas.

„Nets“ gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Seanas Kilpatrickas. „Cavaliers“ klube sužibėjo Jordanas McRae'us, surinkęs 27 taškus.

Kitas rungtynes E.Mockevičius žais pirmadienį 23 val. 30 min. Lietuvos laiku su „Atlanta Hawks“.

Gilvydas Biruta „Washington Wizards“ gretose nežaidė.