Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 05

„Pelicans“ išlipo iš pralaimėjimų liūno, bet J.Valančiūnas patyrė traumą

„New Orleans Pelicans“ (27-27) su Jonu Valančiūnu atsirevanšavo LeBronui Jamesui ir „Los Angeles Lakers“ (25-29) už pralaimėjimą lapkritį. Namų rungtynes „Pelicans“ šįkart laimėjo 131:126 (30:32, 31:40, 42:34, 28:20).

Taip „Pelicans“ nutraukė net 10 pralaimėjimų NBA lygoje seriją. Pastarąjį kartą „Pelicans“ buvo laimėjusi sausio 13-ąją.

JV per 24 žaidimo minutes pasiekė solidų dvigubą dublį – pelnė 18 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 14 kamuolių (5 puolime) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau dėl traumos rungtynių nebaigė.

Lietuvis dėl dešinio kelio traumos aikštelę paliko trečiajame kėlinyje ir daugiau nebegrįžo. „Pelicans“ treneris Willie Greenas teigė, kad JV būklė paaiškės po išsamesnių tyrimų.

„Pelicans“ į priekį vedė buvęs „Lakers“ žaidėjas Brandonas Ingramas, surinkęs 35 taškus. Jis į rikiuotę grįžo prieš 10 dienų, prieš tai du mėnesius praleidęs dėl traumos.

„Lakers“ lyderis L.Jamesas surinko 27 taškus (9/15 dvit., 1/7 trit., 6/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jis toliau artėja prie rekordo. Kad taptų rezultatyviausiu visų laikų NBA žaidėju ir aplenktų Kareemą Abdul-Jabbarą, dabar trūksta 36 taškų.

„Aš tik noriu laimėti rungtynes. Esu velniškai pavargęs, bet antradienį būsiu pasirengęs“, – kalbėjo L.Jamesas. Kitose rungtynėse „Lakers“ namuose susitiks su „Oklahoma City Thunder“ ekipa.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 35, CJ McCollumas 23, Trey'us Murphy III 21, Jonas Valančiūnas ir Jose Alvarado po 18.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 27, Russellas Westbrookas 15, Troy'us Brownas Jr. 13.