2023 10 31

Pirmas pralaimėjimas: J.Valančiūnas su „Pelicans“ nesulaikė skrajojusio S.Curry

Jonas Valančiūnas nebuvo itin ryškus, o „New Orleans Pelicans“ (2-1) namuose 102:130 (27:29, 30:30, 21:39, 24:32) krito prieš „Golden State Warriors“ (3-1) ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

Kai lietuvis buvo ant parketo, „Warriors“ atkarpas laimėjo 17 taškų skirtumu.

Stephenas Curry susmeigė septynis tritaškius ir su 42 taškais buvo ryškiausias rungtynių žaidėjas. Naujojo Orleano publika aikčiojo nuo gynėjo tritaškių.

„Kai rungtynės pasisuka tokia kryptimi, o namų sirgaliai mėgaujasi pramoga, geru krepšiniu, šou... Aš tuo sotinuosi, myliu krepšinį, myliu tokią atmosferą“, – sakė „Warriors“ lyderis.

Nuo suolo kilęs Chrisas Paulas surinko 13 taškų, jis buvo svarbiausias žmogus aikštėje, kuomet trečiajame kėlinyje „Warriors“ spurtavo 13:1 ir įgijo 20-ties taškų pranašumą.

„Nuostabu kelti Chrisą Paulą nuo suolo kaip antrą įžaidėją, – sakė treneris Steve'as Kerras. – Jis vis dar žaidžia ypatingai aukštame lygyje. Rungtynes keičia tokios situacijos, kuomet gali startuoti su Stephu Curry, o tuomet įleisti Chrisą su antru penketu.“

„Pelicans“ gretose rezultatyviausi buvo po 19 taškų surinkę Zionas Williamsonas (7/15 metimai) ir CJ McCollumas (7/21 met.).

Tai buvo trečia „Warriors“ pergalė išvykos rungtynėse, vienintelį pralaimėjimą Oklando ekipa yra patyrusi namų arenoje.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais išvykoje su „Oklahoma City Thunder“, o „Warriors“ Kalifornijos mūšyje susikaus su Domanto Sabonio „Sacramento Kings“.

„Pelicans“: C.McCollumas ir Z.Williamsonas po 19, J.Hawkinsas 14, M.Ryanas 12, K.Lewisas ir J.Valančiūnas po 11.

„Warriors“: S.Curry 42, M.Moody, T.Jacksonas-Davisas ir Ch.Paulas po 13, G.Paytonas 10.