2019 05 02

Pralietas kraujas, antirekordas ir peštynės: „Nuggets“ prarado namų aikštės pranašumą

NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje – lygybė. „Portland Trail Blazers“ atsitiesė po pralaimėjimo ir išvykoje 97:90 (28:23, 22:12, 28:29, 19:26) nugalėjo „Denver Nuggets“ ekipą.
„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“
„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“ / „Scanpix“ nuotr.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas – 1-1.

CJ McCollumas pelnė 20 taškų ir pridengė strigusį komandos lyderį Damianą Lillardą.

„Trail Blazers“ per didžiąją pertrauką pirmavo 15 taškų, trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų persvarą, o prieš lemiamą 12-kos minučių atkarpą atrodė gan patogiai su 14 taškų pranašumu.

Tačiau „Nuggets“ priartėjo per penkis taškus likus žaisti vieną minutę. Tai Denverio komandai leido padaryti 14 puolime atkovotų kamuolių ir 19:9 spurtas.

Vis tik labiau užsikabinti Denverio komanda nesugebėjo.

D.Lillardas pelnė 14 taškų, bet pataikė tik 5 metimus iš 17. Tačiau tai nesutrukdė Portlando ekipai atimti namų aikštės pranašumą prieš trečiąsias rungtynes, kurias „Trail Blazers“ jau žais savo tvirtovėje.

„Nuggets“ komandai Nikola Jokičius pelnė 16 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, tačiau nebuvo panašus į tą savo versiją, kuri pirmose serijos rungtynėse suvertė 37 taškus.

Antras kėlinys buvo nerezultatyviausias „Nuggets“ ketvirtis klubo atkrintamųjų istorijoje. Vos 12 taškų pelnę Denverio žaidėjai pataikė 5 metimus iš 23, įskaitant ir visus 10 pro šalį skriejusių tritaškių.

Neapsieita rungtynėse ir be kraujo. Torrey Craigo nosis pasruvo krauju po susidūrimo su komandos draugu Monte Morrisu.

Kiek vėliau traumą gavo ir rungtynių tęsti negalėjo Maurice'as Harklessas.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje susirėmė E.Kanteris ir Jamalas Murray'us. Peštukai nubausti techninėmis pražangomis.

„Nuggets“: N.Jokičius 16 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), J.Murray'us 15, P.Millsapas 14 (11 atk. kam.), M.Beasley 13.

„Trail Blazers“: C.McCollumas 20, E.Kanteris (9 atk. kam.) ir R.Hoodas po 15, D.Lillardas 14, A.Aminu 11 (10 atk. kam.), Z.Collinsas 10.