Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 04 05

Pratęsime dominavęs LeBronas išplėšė dramatišką „Lakers“ pergalę

„Los Angeles Lakers“ (41-38) per minutę iššvaistė dviženklį pranašumą ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o LeBronas Jamesas nepataikė pergalingu galėjusio tapti metimo, tačiau Kalifornijos klubas ir Karalius pasitaisė pratęsime. „Ežerinių“ komanda svečiuose per papildomą laiką 135:133 (34:33, 34:24, 29:36, 27:31, 11:9) nugalėjo „Utah Jazz“ (36-43) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Lakers“ pirmavo dviženkliu skirtumu (124:114), bet Ochai Agbaji pataikė tritaškį, Krisas Dunnas pridėjo du taškus, Kelly Olynykas smeigė dar vieną tolimą metimą ir „Jazz“ likus 42 sekundėms jau atsiliko tik per vieną metimą (122:124).

„Lakers“ atakoje pasižymėti nesugebėjo Anthony Davisas, o kitoje aikštės pusėje LeBronas Jamesas prasižengė prieš Damianas Jonesas ir šis, sumetęs baudas, likus 11 sek. išlygino rezultatą (124:124).

Paskutinėje „Lakers“ ketvirtojo kėlinio atakoje LeBronas nepataikė dvitaškio ir komandos keliavo žaisti pratęsimo.

Vis dėlto jame Los Andželo ekipai pavyko įrodyti pranašumą. L.Jamesas pelnė 9 taškus pratęsime, įskaitant ir lemiamą į priekį jo komandą išvedusį dvitaškį likus 27 sekundėms, o buvusio „Lakers“ gynėjo Taleno Hortono-Tuckerio šūvis paskutinėmis sekundėmis buvo netikslus ir „Jazz“ kapituliavo.

Pergalę savo komandai atnešęs L.Jamesas iš viso per 38,5 minutės pelnė 37 taškus (11/17 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rezultatyviausios Karaliaus Jameso rungtynės nuo vasario 8-osios, kai jis pagerino visų laikų rezultatyvumo rekordą prieš „Oklahoma City Thunder“ įmesdamas 38 taškus.

Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantys „ežeriniai“ laimėjo jau septintąsias iš aštuonerių rungtynių ir kopia aukštyn Vakarų konferencijoje. Šiuo metu jie žengia septintoje vietoje, bet taikosi į aukščiau esančius „Golden State Warriors“ (42-38) ir „Los Angeles Clippers“ (41-38) klubus.

„Jazz“: Kelly Olynykas (4/4 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris (7/21 metimai, 7 rez. perd.) po 23, Ochai Agbaji 22 (4/8 trit.), Damianas Jonesas 16 (8 atk. kam.), Collinas Sextonas 15, Luka Šamaničius 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (11/17 dvit., 3/10 trit., 6 rez. perd.), Austinas Reavesas 28 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Anthony Davisas 21 (7/16 dvit., 14 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 18, Rui Hachimura 17.