2021 10 27

Pratęsimo trileryje A.Davisas ir R.Westrbookas tempė „Lakers“ į pergalę

Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas kartu pelnė 68 taškus, o „Los Angeles Lakers“ išvykoje per pratęsimą 125:121 (27:29, 34:33, 24:35, 29:17, 11:7) nugalėjo „San Antonio Spurs“ (1-3) krepšininkus.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A.Davisas pelnė 35 taškus ir sugriebė 17 kamuolių po krepšiais, R.Westbrookas surinko 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Tiesa, A.Davisas kiek pagąsdino savo komandos sirgalius, keletą kartų pasisukdamas petį ir susižeisdamas dešinįjį kelį paskutiniajame kėlinyje.

LeBronas Jamesas negalėjo padėti „Lakers“ ekipai dėl kojos traumos. Čiurną „Karalius“ susižeidė per sekmadienio rungtynes prieš „Memphis Grizzlies“, o „Lakers“ nusprendė nerizikuoti savo lyderio sveikata sezono starte.

Pralaimėjusiems Dejounte Murray'us surinko trigubą dublį: 21 taškas, 15 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių. Už jį rezultatyvesnis buvo Jakobas Poeltlas, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių.

Lonnie Wolkerio įkvėpta „Spurs“ ekipa spurtavo 18:3 trečiojo kėlinio finiše ir susikrovė persvarą 97:85, tačiau jos neišlaikė.

Ketvirtajame kėlinyje A.Daviso ir R.Westbrooko pastangomis „Lakers“ laimėjo atkarpą 17:4 ir išsiveržė į priekį 102:101.

Los Andželo komanda kitas rungtynes žais prieš „Dallas Mavericks“ ketvirtadienį, „Spurs“ namuose pirmadienį priims „Brooklyn Nets“.

„Spurs“: J.Poeltlas 27 (14 at. kam.), L.Walkeris ir D.Murray'us (15 rez. perd., 12 atk. kam.) po 21, D.Vassellas 19, K.Johnsonas 11.

„Lakers“: A.Davisas 35 (17 atk. kam.), R.Westbrookas 33 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), M.Monkas 17, A.Reavesas 10.