2018 11 22

Pražangas rinkęs ir susižeidęs Domantas Sabonis vertė kalnus

Domantas Sabonis galingai startavo, bet vėliau prisirinko pražangų ir susižeidė, o jo atstovaujamas „Indiana Pacers“ (11-7) klubas išvykoje 109:127 (30:35, 30:33, 24:37, 25:22) krito prieš „Charlotte Hornets“ (9-8).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Jau iki pertraukos D.Sabonis savo sąskaitoje turėjo 15 taškų ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Tačiau su 6 pražangomis jis ant suolo sėdo sužaidęs 19 minučių. Iš rungtynių jis iškrito likus žaisti 6 minutes.

„Centras“ ir liko su 15 pelnytų taškų (6/7 dvit., 1/1 trit), taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Įdomu tai, kad D.Saboniui būnant aikštėje, „Pacers“ pelnė 4 taškais daugiau nei „Hornets“, nors Indianapolio komanda mačą pralaimėjo 18 taškų skirtumu.

Beje, antrajame kėlinyje D.Sabonis pasisuko kirkšnį ir nežaidė, bet antroje mačo dalyje jau galėjo grįžti į aikštę.

Pastaruoju metu NBA siaučiantis Kemba Walkeris sulaukė tiek „Pacers“ krepšininkų dėmesio, kad buvo pamiršti kiti „Hornets“ žaidėjai.

Per pastąrąsias dvejas rungtynes K.Walkeris buvo suvertęs net 103 taškus, o trečiadienio vakarą pelnė 16 ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Šiandien jis nusprendė pasidalinti kamuoliu“, – juokėsi „Hornets“ treneris Jamesas Borrego.

„Hornets“: J.Lambas 21 (7 atk. kam.), D.Baconas 18, K.Walkeris 16 (11 rez. perd.), C.Zelleris ir M.Monkas po 15.

„Pacers“: B.Bogdanovičius 20, T.Youngas 16, D.Sabonis (6 atk. kam.) ir D.McDermottas po 15.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?