Prie trigubo dublio artėjęs D.Sabonis gale liko ant suolo – „Kings“ be pergalių

„Sacramento Kings“ (0-3) klubas lieka be pergalių pasiruošimo artėjančiam NBA sezonui metu. Mike'o Browno auklėtiniai patyrė skaudžią nesėkmę namuose.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Domantas Sabonis artėjo prie trigubo dublio, tačiau ketvirtajame kėlinyje nuo suolo nebepakilo.

„Kings“ rezultatu 85:105 (27:25, 24:35, 18:20, 16:15) krito prieš „Portland Trail Blazers“ (1-1) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji pergalė ikisezoninėse rungtynėse.

Beveik 30 minučių sužaidęs D.Sabonis pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet suklydo net 5 sykius.

Lietuviui būnant aikštelėje „Kings“ nuo varžovų atsiliko 20-ia taškų. Tai – antras blogiausias rezultatas komandoje. Prastesnis – net minus 33 – priklausė naujokui DeMarui DeRozanui.

Jis taip pat, kaip ir kitas „Kings“ lyderis De'Aaronas Foxas, buvo pakeisti ketvirtojo kėlinio pradžioje ir rungtynių pabaigoje, trenerio sprendimu, nežaidė.

Dominavusios „Trail Blazers“ ekipos persvara tuo metu siekė net 33 taškus (102:69).

„Kings“ pasiruošimo etape sužais dar dvejas rungtynes, o tuomet pradės NBA reguliarųjį sezoną spalio 25-ąją vyksiančia akistata su „Minnesota Timberwolves“.

„Kings“: Alexas Lenas 13 (5 atk. kam.), De'Aaronas Foxas (1/5 trit., 7 rez. perd.) ir Keonas Ellisas (1/6 trit.) – po 11, Keeganas Murray ir Jordanas McLaughlinas – po 10, Domantas Sabonis (0/3 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok., 5 klaid.), Malikas Monkas (0/5 trit., 4 klaid.) ir DeMaras DeRozanas (4 rez. perd.) – po 8.

„Trail Blazers“: Scottie Hendersonas 17 (7 rez. perd.), Toumani Camara 13, Dalano Bantonas 12 (6 atk. kam.), Deandre Aytonas 11 (8 atk. kam.), Jabari Walkeris 11 (3/3 trit.), Donovanas Clinganas 10 (10 atk. kam.).