Prieš K.Porzingį ir NBA lyderius J.Valančiūnas šansų gavo nedaug

Jono Valančiūno minutės toliau tirpsta, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (45-29) patyrė dar vieną pralaimėjimą, savo aikštėje 92:104 (37:28, 20:31, 11:24, 24:21) nusileidęs NBA lygos lyderiui „Boston Celtics“ (58-16).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas dvikovą pradėjo starto penkete, bet ir vėl žaidė nedaug – per penkiolika minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Pelicans“ penktose rungtynėse iš eilės vertėsi be kelio traumą besigydančio Brandono Ingramo ir mačo vadžias paleido po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje Bostono komanda pradėjo dominuoti, susikūrė 15 taškų pranašumą ir prieš lemiamą atkarpą jau triuškino šeimininkus.

Nugalėtojams latvis Kristapas Porzingis per 31 minutę pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Antrą kartą per tris pastaruosius mačus pralaimėję „Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima penktą poziciją.

Bostono komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir pirmauja visoje NBA.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 25, CJ McCollumas 24, Herbertas Jonesas 18, Trey Murphy 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23, Kristapas Porzingis 19, Jaylenas Brownas 17, Derrickas White'as 15, Jrue Holiday 13.