2021 12 21

Prieš NBA rungtynes Bostone – pranešimas dėl gaisro

„Philadelphia 76ers“ (16-15) su puikiai žaidusiu Joeliu Embiidu svečiuose 108:103 (28:20, 23:29, 24:31, 33:23) pranoko „Boston Celtics“ (15-16) ekipą, bet Rytų konferencijos milžinų akistatos vos neužgožė prieš rungtynes įvykęs incidentas.
 Joelis Embiidas
Joelis Embiidas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atlikus JAV himną, susitikimas buvo atidėtas 7 minutėms, nes netikėtai įsijungė priešgaisrinės apsaugos sistema.

Rungtynių pranešėjas nedelsiant pranešė, kad sirgaliams gali tekti palikti areną, tačiau po kelių minučių sumaištis aprimo.

Šio incicento priežastimi buvo viename iš balkonų sugedęs purkštuvas.

Ant parketo svarbiausia figūra buvo J.Embiidas. Kamerūnietis žaidė 40 minučių ir pelnė 41 tašką (13/22 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 12/14 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad šeimininkai tris kėlinius sugebėjo laikyti iniciatyvą savo rankose, bet lemiamu metu „76ers“ lyderis surengė įspūdingą vakarėlį ir per paskutinį ketvirtį pelnė net 17 taškų.

Reiktų paminėti, kad Bostono ekipa šiame mače neturėjo viso būrio dėl sveikatos ir saugumo protokolų iškritusių žaidėjų – Alo Horfordo, Jabari Parkerio, Josho Richardsono, Brodrico Thomaso, Granto Williamso, Juancho Hernangomezo ir Samo Hauserio.

Dėl tų pačių priežasčių nemažai vyrų trūko ir Filadelfijos komandoje – Andre Drummondo, Shake'o Miltono ir Georgeso Niangao.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Jaysonas Tatumas 17, Enesas Kanteris (11 atk. kam.) ir Marcusas Smartas – po 15, Paytonas Pritchardas 14.

„76ers“: Joelis Embiidas 41 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok., 5 kld.), Sethas Curry 26, Tobiasas Harrisas 25, Danny Greenas 8.