2023 11 22

Pritrenkiantį kėlinį sužaidęs gynėjas ištempė savo ekipą į NBA taurės ketvirtfinalį

Tyrese'as Haliburtonas sužaidė įspūdingą kėlinį ir ištempė savo komandą į inauguracinio NBA sezono vidurio turnyro ketvirtfinalį. Jo vedama „Indiana Pacers“ (8-5) ekipa išvykoje įspūdingose taškų lenktynėse 157:152 (34:40, 39:46, 46:28, 38:38) pranoko „Atlanta Hawks“ (6-7).
Tyrese'as Haliburtonas
Tyrese'as Haliburtonas / Scanpix/USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

157 taškai yra naujas „Pacers“ klubo rekordas. Indianapolio ekipa Atlantoje pataikė net 60,6 proc. metimų (57/94) ir 48,9 proc. tritaškių (22/45).

Nugalėtojų gretose siautėjo fantastišką sezoną žaidžiantis T.Haliburtonas.

JAV rinktinės įžaidėjas per 38 minutes įmetė 37 taškus (2/3 dvit., 9/15 trit., 6/7 baud.), atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius.

Jo komanda įpusėjus rungtynėms dar atsiliko 73:86, bet T.Haliburtonas vien per trečią ketvirtį pataikė net aštuonis tritaškius, pelnė 26 taškus ir leido „Pacers“ sužaidus 36 minutes jau pirmauti 119:114.

26 taškai per kėlinį – naujas „Pacers“ klubo rekordas.

Pabaigoje „Hawks“ dar turėjo šansą išplėšti mažiausiai pratęsimą, tačiau rezultatui esant 155:152 svečių naudai Atlantos gynėjas Dejounte Murray pasirinko mesti dvitaškį likus 8 sek. ir nepataikė, o Buddy Hieldas atsakė dvitaškiu ir įtvirtino „Pacers“ laimėjimą.

Trečią kartą iš tiek pat galimų NBA taurės A grupėje laimėjusi Indianapolio komanda užsitikrino pirmąją vietą ir tiesioginį bilietą į turnyro atkrintamąsias, kuriose žais aštuonios komandos, o jos vyks gruodžio 4-9 dienomis.

„Smagu. Esame pirma komanda, užsitikrinusi bilietą į kitą etapą, bei esame pasiruošę ten žaisti. Iki tol dar turime keletą rungtynių, tad norime pasirūpinti tuo, kas laukia, bet norime laimėti šį turnyrą. Tai būtų puiku“, – sakė T.Haliburtonas, su 12 rezultatyvių perdavimų vidurkiu pirmaujantis NBA lygoje.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (8/9 dvit., 5/8 trit., 8 rez. perd.), Dejounte Murray 28 (4/6 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Bogdanas Bogdanovičius 26 (10/15 met.), Jalenas Johnsonas 17 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Clintas Capela 14, Sadiqas Bey'us 12 (10 atk. kam.).

„Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 37 (9/15 trit., 16 rez. perd., 6 kld.), Buddy Hieldas 24 (6/6 trit.), Obi Toppinas 21 (8/10 dvit., 6 rez. perd.), Benedictas Mathurinas 19, Aaronas Nesmithas 17, Bruce'as Brownas 13.