Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 01

Pritrenkiantis pasirodymas: pusšimtis taškų – per tris kėlinius

„Phoenix Suns“ (15-6) komandos lyderis Devinas Bookeris surengė neįtikėtiną pasirodymą NBA lygoje. Gynėjas vos per tris kėlinius sumetė 51 tašką ir atvedė „saules“ link užtikrintos pergalės 132:113 (32:25, 32:18, 42:38, 26:32) prieš „Chicago Bulls“ (9-12).
Devinas Bookeris
Devinas Bookeris / „Scanpix“/AP nuotr.

Aikštėje degęs D.Bookeris per pirmus du kėlinius pelnė net 25 taškus ir leido „Suns“ įpusėjus mačui pirmauti 64:43, o visiškai gynėjas pratrūko po ilgosios pertraukos.

26-erių krepšininkas per trečiąjį ketvirtį pataikė beveik viską ir pelnė net 25 taškus, iš viso pasiekdamas 51 taško ribą, o „Footprint“ arenoje pasigirdo ir „MVP, MVP“ skanduotės.

Finikso klubui susikrovus 25 taškų pranašumą, ketvirtajame kėlinyje D.Bookeris nebežaidė.

Jis per beveik 31 minutę ant parketo užfiksavo įspūdingą pataikymą: 14 dvitaškių iš 18, 6 tritaškius iš 7 ir 5 baudų metimus iš 6.

Be to, D.Bookeris dar atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

ESPN duomenimis, „Suns“ lyderis tapo tik antru žaidėju lygos istorijoje, kuris pelnė 50 taškų per tris kėlinius atakuodamas bent 80 proc. tikslumu. Pirmas tą padaręs 2017 metais buvo Jamesas Hardenas.

Sunkokai sezoną pradėjusios „saulės“ pastaruoju metu įsiliepsnojo ir laimėjo 12 iš 13 pastarųjų mačų. Su 15 pergalių ir 6 pralaimėjimais Finikso ekipa Vakarų konferencijoje yra pirma.

„Suns“: Devinas Bookeris 51 (14/18 dvit., 6/7 trit., 6 rez. perd.), Deandre Aytonas 30 (11/16 dvit., 14 atk. kam.), Landry Shametas (4/7 trit.) ir Damionas Lee po 12.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 29 (11/16 dvit., 7 atk. kam.), Zachas LaVine'as 21 (7 rez. perd.), Nikola Vučevičius 17 (8 atk. kam.), Alexas Caruso 14.

Visi rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ (C.LeVertas 21) 113:85 „Philadelphia 76ers“ (J.Embiidas 19)

„Orlando Magic“ (F.Wagneris 22) 108:125 „Atlanta Hawks“ (T.Youngas 30)

„Boston Celtics“ (J.Tatumas 49) 134:121 „Miami Heat“ (B.Adebayo ir M.Strusas po 23)

„Brooklyn Nets“ (K.Durantas 39) 113:107 „Washington Wizards“ (K.Porzingis 27)

„New York Knicks“ (RJ Barrettas 26) 103:109 „Milwaukee Bucks“ (G.Antetokounmpo 37).

„Minnesota Timberwolves“ (A.Edwardsas 29) 109:101 „Memphis Grizzlies“ (J.Morantas 24)

„New Orleans Pelicans“ (Z.Williamsonas 33, ..., J.Valančiūnas 16) 126:108 „Toronto Raptors“ (G.Trentas 35)

„Oklahoma City Thunder“ (J.Williamsas 27) 119:111 „San Antonio Spurs“ (D.Vassellas 25)

„Denver Nuggets“ (J.Murray 26) 120:100 „Houston Rockets“ (K.Porteris 23)

„Phoenix Suns“ (D.Bookeris 51) 132:113 „Chicago Bulls“ (D.DeRozanas 27)

„Utah Jazz“ (J.Clarksonas 33) 125:112 „Los Angeles Clippers“ (J.Wallas 26)

„Sacramento Kings“ (H.Barnesas 22, ..., D.Sabonis 11) 137:114 „Indiana Pacers“ (J.Smithas ir B.Mathurinas po 22)

„Los Angeles Lakers“ (L.Jamesas 31) 128:109 „Portland Trail Blazers“ (J.Grantas 27)