2023 11 25

Puikus D.Sabonio žaidimas lėmė gyvybiškai svarbią „Kings“ pergalę

Domantas Sabonis rinko sau įprastą dvigubo dublio statistiką, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (9-6) 124:111 (38:31, 32:33, 22:15, 32:32) laimėjo labai svarbų mūšį Mineapolyje, patiesęs vietos „Minnesota Timberwolves“ (11-4) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 39 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (6/14 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius perėmė kamuolį ir blokavo 3 varžovų metimus.

„Kings“ atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje, kai atsiplėšė dviženkliu skirtumu (36:23), o antrajame komandas jau skyrė net 22 taškai (57:35). Po pertraukos šeimininkai intrigos taip ir neatkūrė.

Sakramento komandą į priekį vedė 36 taškus pelnęs, 7 kamuolius atkovojęs bei 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs De`Aaronas Foxas.

Šeimininkams Anthony Edwardsas pelnė 35 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ kol kas pirmauja Vakarų konferencijoje, bet ši „Kings“ pergalė kur kas svarbesnė ne reguliaraus sezono fone, o prieš šį sezoną pristatytame NBA sezono vidurio turnyre (In-Season Tournament), arba paprasčiausiai NBA taurėje, kurios kovos artėja prie kulminacijos.

Parsivežę pergalę iš Mineapolio, „Kings“ atsidūrė per plauką nuo ketvirtfinalio. Tam dabar reikia paskutinėse grupės rungtynėse nugalėti „Golden State Warriors“.

„Kings“ krepšininkai, kurie varžosi Vakarų C grupėje, turnyrą pradėjo pergalėmis prieš „Oklahoma City Thunder“ (105:98) ir „San Antonio Spurs“ (129:120).

„Indiana Pacers“ ir „Los Angeles Lakers“ klubai šią savaitę jau tapo pirmaisiais, užsitikrinusiais kelialapius į ketvirtfinalį.

Sakramento komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir bendroje Vakarų konferencijos įskaitoje yra šešta.

„Wolves“: Anthony Edwardsas 35, Karlas-Anthony Townsas 27, Rudy Gobertas 12, Troy Brownas 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 36, Harrisonas Barnesas 18, Malikas Monkas 17, Domantas Sabonis 15 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.), Kevinas Huerteris ir Kessleris Edwardsas – po 10.