2019 11 12

„Raptors“ pažabojo K.Leonardą, tačiau pasiekti antros pergalės Los Andžele nepajėgė

Vos vieną sezoną „Toronto Raptors“ (7-3) aprangą vilkėjęs Kawhi Leonardas spėjo tapti viena ryškiausių ketvirtį amžiaus skaičiuojančios komandos istorijos asmenybių. Šiąnakt jis pirmą kartą stojo prieš Kanados komandą po to, kai vasarą ją paliko ir persikraustė į gimtąją Kaliforniją.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

K.Leonardui tai buvo pačios nerezultatyviausios sezono rungtynės, tačiau tai nesutrukdė „Los Angeles Clippers“ (7-3) nugalėti NBA titulą ginančių „Raptors“ krepšininkų – 98:88 (15:23, 36:23, 22:32, 25:10).

Praėjusiame sezone su Toronto klubu NBA finale triumfavęs ir naudingiausio lemiamos serijos žaidėjo prizą atsiėmęs K.Leonardas šįsyk buvo pažabotas komandos draugų.

Puolėjas pataikė vos 2 dvitaškius iš 7, prametė visus 4 tritaškius, realizavo 8 baudų metimus iš 9 ir mačą baigė surinkęs viso labo 12 taškų. Iki tol jis vidutiniškai per mačą rinko po 29 taškus, o mažiausiai buvo įmetęs į „Golden State Warriors“ krepšį, kai per 21 minutę pelnė 21 tašką. Tiesa, šįsyk K.Leonardas buvo arti trigubo dublio – jis atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Baigtį rungtynėse, kurios vyko Los Andželo „Staples Center“ arenoje, nulėmė geležinė „Clippers“ gynyba ketvirtajame kėlinyje.

Po trijų ketvirčių šeimininkai dar atsiliko 73:78, bet įpusėjus ketvirtajam kėliniui jau turėjo pranašumą – 90:84.

Chrisas Boucheris likus mažiau nei 2 minutėms dar sumažino „Raptors“ deficitą iki 88:92, bet tai buvo viskas.

Įspūdingai gynęsi „Clippers“ krepšininkai neleido Toronto ekipai daugiau pelnyti nė taško ir pasiekė 7-ąją pergalę šiame sezone, leidusią jiems Vakarų konferencijoje pakilti į 3-ąją vietą. Tokį patį laimėjimų kraitį turintys „Raptors“ Rytuose yra antri.

Toronto ekipai tai buvo antros rungtynės „Staples Center“ arenoje per dvi naktis – vos prieš parą ji 113:104 nugalėjo „Los Angeles Lakers“ krepšininkus.

„Clippers“: Lou Williamsas 21, Montrezlas Harrellas 14 (11 atk. kam.), Kawhi Leonardas (2/11 metimai, 11 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Patrickas Pattersonas po 12.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 16 (6/17 metimai, 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Normanas Powellas 15, Fredas VanVleetas 14 (6/20 metimų, 8 rez. perd.), Chrisas Boucheris 13.