2016 12 09

„Raptors“ pergalė: Jonas Valančiūnas – komandos dvigubų dublių mašina

„Toronto Raptors“ namuose 124:110 nugalėjo „Minnesota Timerwolves“ ekipą, o Jonas Valančiūnas pelnė šeštąjį dvigubą dublį šiame sezone – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.
Jonas Valančiūnas ir Andrew Wigginsas
Jonas Valančiūnas ir Andrew Wigginsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ lyderių duetas surinko net 52 taškus – DeMaras DeRozanas pelnė 27, o Kyle'as Lowry pridėjo 25, pataikydamas penkis tritaškius.

Nedaug atsiliko ir Jonas Valančiūnas, kuris per 29 minutes pelnė 20 taškų (9/15 dvitašk., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo jau šeštasis lietuvio dvigubas dublis šį sezoną – jis yra komandos lyderis pagal šį rodiklį.

J.Valančiūnas taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, vieną bloką, padarė vieną klaidą ir penkis kartus prasižengė.

„Raptors“ klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje dar atsiliko 94:95, tačiau komandos lyderiai surengė spurtą 17:4 ir išplėšė pergalę.

Tai buvo tryliktas iš eilės Minesotos klubo pralaimėjimas Toronte.

Zachas LaVine'as „Timberwolves“ pelnė 29 taškus, Andrew Wigginsas – 25.

„Raptors“: ​D.DeRozanas 27, K.Lowry 25, J.Valančiūnas 20, C.Josephas 12, D.Carrollas 10.

„Timberwolves“: Z.LaVine'as 29, A.Wigginsas 25, K.Townsas 17, G.Diengas 10.