Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 07 26

Rimtas pavojus ar siekis sutaupyti: kodėl „Heat“ nenori leisti C.Boshui grįžti į aikštę?

„Miami Heat“ ekipos krepšininkas Chrisas Boshas pastaruosius du sezonus turėjo baigti anksčiau nei buvo sužaistos paskutinės reguliariojo sezono rungtynės. Majamio ekipos puolėjo kraujyje antrus metus iš eilės buvo rasti krešuliai, tačiau krepšininkas nori sugrįžti į aikštę. „Heat“ vadovai neskuba priimti galutinio sprendimo, nes jis gali kainuoti žaidėjo gyvybę.
Chrisas Boshas
Chrisas Boshas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

C.Boshas į Majamį atvyko 2010-aisiais, kuomet sudarė „didįjį trejetą“ su Lebronu Jamesu ir Dwyane'u Wade'u. 2014 m. saulėtąją Floridą paliko „karalius“ o šią vasarą į Čikagą persikėlė ir ekipos simbolis D.Wade'as.

Naujausi pranešimai teigia, kad C.Boshas stipriai nesutaria su „Heat“ komandos vadovybe, kuri nėra pasiryžusi leisti krepšininkui sugrįžti į aikštę. To priežastys gali būti dvi:

1. Jeigu C.Boshas baigtų karjerą dėl medicininių priežasčių, tai „Heat“ algų kepurėje jau šią vasarą nebeliktų milžiniškos žaidėjo sutarties. Taip pat visa likusi suma eitų ne iš komandos savininko kišenės, o iš draudimo;

2. Situacija yra per daug pavojinga, todėl „Heat“ nenori leisti krepšininkui išbėgti į aikštę, nes kiltų rimta grėsmė C.Bosho gyvybei.

Visų pirma, tai ekipos generalinis vadybininkas Patas Riley visuomet nori laimėti. Dėl šios savo savybės jis sugadino santykius su visais buvusio „didžiojo trejeto“ nariais.

„Žinau, kad Chrisas nori rungtyniauti, tačiau tai yra labai sudėtinga situacija, – spaudos konferencijoje praėjusią savaitę kalbėjo P.Riley. – Šiai dienai atsakymo neturime.

Labai sunkiai dirbame, kad jis dar išbėgtų į aikštę, tačiau pastaruosius du metus sezoną baigėme be C.Bosho. Tai mane labai nuvylė, nes po L.Jameso išvykimo subūrėme visai neblogas komandas. Neturėjome galimybės pamatyti Majamio ekipos pilnos sudėties visą sezoną.

Lauksime iki rugpjūčio arba rugsėjo mėnesio ir tuomet priimsime sprendimą. Manau, kad tuomet turėsime daugiau informacijos.“

„Scanpix“/AP nuotr./Patas Riley
„Scanpix“/AP nuotr./Patas Riley

P.Riley žodžiai nesuteikia daug optimizmo ir greičiausiai reiškia tai, kad C.Boshas daugiau neužsivilks „Heat“ uniformos. Nuo paskelbimo apie kraujo krešulius žaidėjo kraujyje praėjo penki mėnesiai, o geriausių gydytojų apžiūrėtas krepšininkas dar vis lieka po klaustuku. Nelogiška.

Gegužės mėnesį ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas skelbė, kad „Heat“ su savo gydytojais jau paruošė reikalingus dokumentus, kad būtų pranešta apie jo pasitraukimą iš krepšinio. Tačiau C.Boshas tam leidimo nebuvo davęs.

Krepšininkas visomis išgalėmis bando sugalvoti planą kaip sugrįžti į aikštę. Pranešama, kad puolėjas nori vartoti kitus kraują skystinančius vaistus, o jų nenaudoti likus 12 valandų iki rungtynių. Jo teigimu, tai pavojaus žaidėjo gyvybei nekeltų.

Tačiau realybė yra tokia, kad vartojant kraują skystinančius vaistus rizika vis tiek yra. Jo gyvybė gali užgęsti bet kurių rungtynių metu. Jeigu puolėjas vaistų nevartos, tai gali pasikartoti pastarųjų dviejų metų scenarijus ir jo sezonas baigtųsi anksčiau laiko.

Padėtį paaštrina tai, kad „Heat“ treneris Erikas Spoelstra buvo aikštėje, kai 1990 m. „Loyola Marymount“ universiteto žaidėjas Hankas Gathersas mirė rungtynių metu ant aikštės parketo.

Galime kalbėti apie tai, kad „Heat“ algų kepurėje atsiras daugiau pinigų arba jų nereikės išleisti, tačiau aišku tik viena – ši situacija tai daugiau nei krepšinis. Tai didelė rizika žaidėjo gyvybei, o C.Boshas dėl meilės šiam sportui nėra linkęs su juo taip greitai atsisveikinti.

C.Boshas nori žaisti, komanda nenori jam leisti, o sprendimas turėtų paaiškėti rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį. Belieka tik laukti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos