Ryškus J.Valančiūnas ir „Pelicans“ kartojo klubo rekordą

Ankstesnėse rungtynėse dėl trenerio taktikos vos 7 minutes žaidęs ir nė taško nepelnęs Jonas Valančiūnas šįkart svariai prisidėjo prie „New Orleans Pelicans“ (36-25) pergalės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tritaškiu pirmuosius savo taškus pelnęs vidurio puolėjas jau pirmajame kėlinyje surinko 9-is, o „Pelicans“ tiesiog skrajojo po aikštę.

Šeimininkai per pirmąjį ketvirtį suvertė net 48 taškus ir pasiuntė į nokdauną – atitrūko 48:26 – nuo „Indiana Pacers“ (34-27) ekipos.

Svečiai taip ir neatsigavo, o „Pelicans“ šventė pergalę 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30).

Per kėlinį pelnyti 48 taškai yra pakartotas „Pelicans“ klubo rekordas.

J.Valančiūnas įkart žaidė 26 minutes ir iš viso pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.). Aukštaūgis taip pat sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 sykius suklydo ir 2 prasižengė, sulaukdamas ir trenerio Willie Greeno komplimentų.

Šeimininkus į pergalę vedė Brandonas Ingramas, vien pirmajame kėlinyje sumetęs 19 iš 34 visų savo taškų.

Košmariškai šis mačas susiklostė „Pacers“ lyderiui Tyrese'ui Haliburtonui, kuris per 23 minutes nepelnė nė taško (0/6 trit., 0/1 dvit.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey Murphy 28 (6/12 trit., 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam.), C.J. McCollumas 14.

„Pacers“: Isaiah Jacksonas (11 atk. kam.) ir Bennedictas Mathurinas – po 13, Mylesas Turneris (3 blok.) ir Pascalis Siakamas – po 12, Andrew Nembhardas 10.