S.Curry patyrė traumą, „Warriors“ – pirmąjį pralaimėjimą

„Golden State Warriors“ turi problemų. Kalifornijos komanda savo aikštėje patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą, 104:112 (34:34, 20:25, 25:27, 25:26) nusileidusi „Los Angeles Clippers“ (2-1) ekipai. Maža to, dar ir prarado savo lyderį Stepheną Curry.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Mažylis patyrė kairės kojos čiurnos traumą. S.Curry susižeidė ketvirtojo kėlinio pradžioje ir toliau nerungtyniavo. Tą pačią čiurną šių rungtynių metu krepšininkas kryptelėjo ir kiek anksčiau.

Iki lemtingo epizodo „Warriors“ žvaigždė per 26 minutes spėjo pelnyti 18 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą pažeidė taisykles ir padarė 6 klaidas.

Šeimininkams 29 taškus surinko Andrew Wigginsas.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas ir Ivica Zubacas pelnė po 23 taškus.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 29, Stephenas Curry 18, Jonathanas Kuminga 12, Kevonas Looney 10.

„Clippers“: Jamesas Hardenas (11 rez. perd.) ir Ivica Zubacas (18 atk. kam.) – po 23, Normanas Powellas 20, Derrickas Jonesas 18.