2021 07 12

Sh.O'Nealo rekordą pakartojęs G.Antetokounmpo NBA finale grąžino intrigą

„Milwaukee Bucks“ nepasiduoda. Du pirmus NBA finalo serijos mačus pralaimėjęs Viskonsino klubas sugebėjo atsitiesti ir savo aikštėje 120:100 (25:28, 35:17, 38:31, 22:24) pagaliau pranoko „Phoenix Suns“ ekipą.
 Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Milwaukee Bucks NBA

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 Arizonos komandos naudai.

„Bucks“ lyderiu šiame mače buvo Giannis Antetokounmpo, per 37 minutes surinkęs 41 tašką, atkovojęs 13 kamuolių bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Jis šiame mače tapo vos antruoju NBA krepšininku po Shaquille'o O'Nealo, kuriam dvejose NBA finalo serijos dvikovose iš eilės pavyko pelnyti 40 taškų ir atkovoti 10 kamuolių.

Lemiamą pranašumą šeimininkai susikrovė antrajame kėlinyje, kurį baigė atkarpa 30:9 bei atitrūko 15 taškų persvara.

Po didžiosios pertraukos „Suns“ dar buvo sumažinusi deficitą iki 4 taškų, bet lemiamas lūžis taip ir neįvyko.

Finikso ekipoje su 19 taškų ir 9 rezultatyviais perdavimais išsiskyrė Chrisas Paulas, bet komandos lyderis Devinas Bookeris surinko tik 10 taškų.

Ketvirtasis mačas vėl vyks Milvokyje ankstų ketvirtadienio rytą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (14/21 dvit., 13/17 baud., 13 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 21 (9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18, Brookas Lopezas, Bobby Portisas – po 11.

„Suns“: Chrisas Paulas 19 (9 rez. perd.), Deandre Aytonas (9 atk. kam.), Jae Crowderis – po 18, Cameronas Johnsonas 14, Devinas Bookeris 10.