2023 03 07

Sakramente – įspūdinga Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno akistata

Du Lietuvos krepšinio bokštai akis į akį susitiko Sakramente ir surengė vienas kito vertą pasirodymą. „Sacramento Kings“ (38-26) su Domantu Saboniu savo aikštėje 123:108 (29:32, 30:27, 38:20, 26:29) pranoko „New Orleans Pelicans“ (31-34), kurioje pagrindiniu smuiku griežė Jonas Valančiūnas.
Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis
Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Abu lietuviai buvo naudingiausi savo komandose.

D.Sabonis aikštę paliko su trigubu dubliu ir per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/12 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/3 baudų), sugriebė 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 6 klaidas ir prasižengė 5 kartus.

Tai buvo jau aštuntas Domo trigubas dublis šį sezoną.

J.Valančiūnas per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet prasižengė 3 kartus.

Po dviejų ketvirčių rezultatas dar buvo lygus (59:59), tačiau po pertraukos Sakramento klubas sužaidė puikią atkarpą ir prieš lemiamą kėlinį jau turėjo solidų pranašumą – 97:79.

„Kings“ laimėjo šeštą akistatą per septynis pastaruosius mačus.

Naujojo Orleano ekipos realybė priešinga – penki pralaimėjimai per šešias dvikovas.

Sakramento klubas Vakarų konferencijoje rikiuojasi trečias, tuo tarpu „Pelicans“ yra devintoje pozicijoje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 25, Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld.), Davionas Mitchellas 15, Harrisonas Barnesas 14, Trey Lylesas 14, Keeganas Murray 13, Malikas Monkas 11.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 19 (12 atk. kam.), Trey Murphy 17, CJ McCollumas 14, Herbertas Jonesas 13.