2019 02 06

Septintas iš eilės R.Westbrooko trigubas dublis vedė „Thunder“ į pergalę

Russellas Westbrookas surinko septintąjį trigubą dublį iš eilės, o „Oklahoma City Thunder“ (34-19) namuose 132:122 (31:32, 31:37, 36:23, 34:30) palaužė „Orlando Magic“ (22-32) ekipą.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“ nuotr.

R.Westbrookas surinko 16 taškų, atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 15 kamuolių ir pakartojo ilgiausią savo trigubų dublių seriją karjeroje.

Tai buvo 20-asis jo sezono ir 124-asis karjeros trigubas dublis.

Paulas George'as buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis surinko 39 taškus.

Tai – jau penktosios iš eilės P.George'o rungtynės, kuriose jis renka bent po 35 taškus. Ši serija – ilgiausia klubo istorijoje.

„Thunder“ komanda per devynerias rungtynes yra iškovojusi aštuonias pergales.

Dar trečiojo kėlinio pradžioje „Magic“ pirmavo 79:67, tačiau po minutės pertraukėlės „Thunder“ krepšininkai surengė galingą dviejų minučių spurtą bei nukirpo Orlando ekipos persvarą iki 81:78.

Iš viso „Thunder“ ekipa spurtavo net 29:10 ir trečiojo ketvirčio pabaigoje jau pirmavo 98:92.

„Thunder“: P.George'as 39 (8 atk. kam.), D.Schroderis 20, J.Grantas 19 (11 atk. kam.), R.Westbrookas 16 (16 rez. perd., 15 atk. kam.).

„Magic“: T.Rossas 26, E.Fournier 25, A.Gordonas 18 (10 rez. perd.), N.Vučevičius 17 (9 atk. kam.).