2016 11 15

Domantas Sabonis ir „Thunder“ – duobėje

Galingai startavę „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai krito į duobę. Nors „Detroit Pistons“ pasitiko Russello Westbrooko kompaniją be dviejų geriausių žaidėjų, „Thunder“ nepavyko išsivežti pergalės iš Detroito. „Pistons“ šventė pergalę 104:88 (28:25, 31:22, 19:21, 26:20).
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ pralaimėjo Detroite 88:104.
  • „Thunder“ tai buvo 4-oji nesėkmė iš eilės.
  • D.Sabonis per 23 minutes pelnė 3 taškus.
  • Per du pastaruosius mačus lietuvis pataikė 2 metimus iš 11.

Domantas Sabonis prasmego kartu su visa komanda. Lietuviui tai buvo antros nesėkmingos rungtynės iš eilės, kai jis tepelnė vos 3 taškus.

Per 23 minutes jis trečiojo kėlinio viduryje pataikė vienintelį tritaškį iš trijų, prametė abu dvitaškius, atkovojo 1 kamuolį, suklydo 2 ir prasižengė 5 kartus.

Per dvejas pastarąsias rungtynes D.Sabonis surinko 6 taškus, pataikydamas vos 2 metimus iš 11.

Nors susitikimą pradėjo starto penkete, 20-mečio vietą jame iškart po pertraukos užėmė Jermai Grantas.

Ieškodamas kelių į pergalę „Thunder“ treneris išbandė viską. D.Sabonis netgi buvo pastumtas į vidurio puolėjo poziciją, kai Oklahomos ekipa žaidė superžemu penketu su lietuviu, Andre Robersonu, Alexu Abrinesu, Victoru Oladipo ir Russellu Westbrooku.

Bet niekas negelbėjo. Tai buvo ketvirtasis „Thunder“ pralaimėjimas iš eilės, nors „Pistons“ vertėsi be Reggie Jacksono, kuris šį sezoną dėl traumos dar nežaidė, ir be dėl čiurnos traumos užribyje likusio Andre Drummondo.

Tačiau net ir be pagrindinio „centro“ Detroito priekinė linija daugiausia prisidėjo prie iki pertraukos sukauptos persvaros 59:47. „Pistons“ netrukdė net ir per du kėlinius pelnyti 25 R.Westbrooko taškai.

Antroje rungtynių dalyje „Pistons“ pirmavo 19 taškų skirtumu, o velniškai nekritę metimai skandino „Thunder“. Nors R.Westbrookas sutraukdavo prie savęs kelis gynėjus, laisvi likę komandos draugai tiesiog nepataikydavo.

„Thunder“ pataikė vos 33 metimus iš 88 (37,5 proc.), iš kurių tik 5 tritaškius iš 27 (18,5 proc.).

„Thunder“: R.Westbrookas 33 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), J.Grantas 11, E.Kanteris 10, V.Oladipo 9.

„Pistons“: T.Harrisas 22, A.Baynesas 20, K.Caldwellas-Pope'as 17, I.Smithas 11, B.Udrihas 10.