2022 05 04

Serijoje – lygybė: „Celtics“ prišaudė tritaškių ir apsunkino gyvenimą Giannio komandai

Pirmajame serijos mače Jaylenas Brownas sunkiai surado krepšį, tačiau antrosiose rungtynėse prapliupo taškais ir tempė „Boston Celtics“ ekipą į pergalę 109:86 (32:21, 33:19, 18:26, 26:20) prieš „Milwaukee Bucks“.
Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas
Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas / „Scanpix“ nuotr.

Dabar Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatas lygus 1-1.

Dar pirmoje rungtynių pusėje J.Brownas suvertė 25 taškus, o iš viso pelnė 30 ir buvo „Celtics“ puolimo lyderis. „Tai atkrintamosios. Tiek, – sakė Bostono komandos lyderis. – Negalime leisti vienerioms rungtynėms diktuoti visos serijos. Norėjome būti agresyvūs nuo pat mačo pradžios.“

Jaysonas Tatumas pridėjo 29 taškus, Grantas Williamsas – 21, Alas Horfordas – 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Norėjome šiose rungtynėse nuo pradžių žaisti taip, lyg nuo jų priklausytų sezono likimas“, – pasakojo J.Brownas.

Bostono ekipa pataikė net 20 tritaškių iš 43, taip pat pelnė 24 taškus po 16-kos varžovų klaidų. „Norėjome prilygti varžovams fiziškumu ir smogti jiems atgal, – teigė treneris Ime Udoka. – Reikėjo pasiųsti jiems žinutę, primenant, kas mes esame.“

„Celtics“ žaidė be geriausiai besiginančio NBA žaidėjo Marcuso Smarto, patyrusio traumą pirmosiose serijos rungtynėse. Jo vietą užėmė Derrickas White'as, startavęs atkrintamųjų rungtynėse pirmą kartą nuo 2019-ųjų, kuomet dar žaidė „San Antonio Spurs“.

Giannis Antetokounmpo pelnė 28 taškus šiose rungtynėse, o daugumą jų – trečiajame kėlinyje. Taip pat graikas atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

„Stiprūs kūnai, aktyvi gynyba, fiziškumas. Tikriausiai tai viskas. Taip sunkiau surasti ir komandos draugus“, – sakė G.Antetokounmpo apie „Celtics“ gynybą.

65:40 per pertrauką pirmavo Bostono komanda, o trečiajame kėlinyje turėjo ir 26 taškų pranašumą. Tuomet Milvokio ekipa spurtavo 10:0, bet apie pergalę pagalvoti nebegalėjo iki pat finalinės sirenos.

Trečiosios serijos rungtynės Milvokyje bus žaidžiamos šeštadienį.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), J.Holiday 19, B.Portisas ir P.Connaughtonas po 13.

„Celtics“: J.Brownas 30, J.Tatumas 29, G.Williamsas 21, A.Horfordas 11 (11 atk. kam.), R.Williamsas 10.