Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 29

Skaudi nesėkmė – „Pelicans“ ir J.Valančiūnas išbarstė didžiulę persvarą

Dėl atkrintamųjų kovojanti „New Orleans Pelicans“ (38-38) ekipa kartu su lietuviu Jonu Valančiūnu patyrė skaudų pralaimėjimą NBA lygoje.

20-ies taškų persvarą išbarstę „Pelikanai“ išvykoje 109:120 (36:25, 27:21, 26:39, 20:35) galiausiai nusileido tiesioginei konkurentei NBA čempionei „Golden State Warriors“ (40-37) komandai.

Penkių pergalių seriją į San Fransiską atsivežę „Pelicans“ skraidė pirmojo rungtynių pusėje – dominavo prieš šeimininkus 63:43.

Vis dėlto antroje rungtynių pusėje NBA čempionai pabudo. Stepheno Curry ir Jordano Poole‘o vedami šeimininkai spurtavo ir ketvirtajame kėlinyje jau pirmavo.

Antrą didžiausią savo sugrįžimą šiame sezone surengę „Warriors“ krepšininkai galiausiai patys laimėjo užtikrinta persvara.

J.Valančiūnas svečiams per 22 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir dukart prasižengė.

Antrąją rungtynių pusę „Warriors“ laimėjo 28 taškų skirtumu.

„Warriors“: Stephenas Curry 39 (8/15 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jordanas Poole'as 21, Klay Thompsonas 17 (5/11 trit.), Donte DiVincenzo (7 atk. kam.) ir Jonathanas Kuminga – po 13, Draymondas Greenas 8 (12 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 klaid.), Trey Murphy 21, C.J. McCollumas 15, Herbas Jonesas 13 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 11 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Larry Nance'as 8.

„Pelicans“ po šios nesėkmės liko aštunta NBA Vakarų konferencijoje, o „Warriors“ pakilo į 6 vietą.

Įdomu, kad J.Valančiūno ekipos pergalė būtų padariusi paslaugą Domantui Saboniui – užtikrinusi vietą atkrintamosiose „Sacramento Kings“, dėl kurios „Karaliams“ dar teks pakovoti.