Skaudus epizodas: NBA arbitras rungtynėse patyrė traumą

Praėjusią naktį vykęs susitikimas tarp „Chicago Bulls“ ir „Minnesota Timberwolves“ klubų skaudžiai pasibaigė teisėjui Tony Brothersui.
Temos: 1 NBA

59-erių arbitras rungtynių metu susižeidė koją ir nebegalėjo toliau dirbti.

T.Brothersas paliko aikštę trečiojo kėlinio viduryje, per pertraukėlę, kurios paprašė iššūkio taisykle pasinaudojęs „Timberwolves“ treneris Chrisas Finchas.

„NBC Sports Chicago“ kanalo komentatorius KC Johnsonas eterio metu pranešė, kad T.Brothersas patyrė Achilo sausgyslės traumą.

Likusią susitikimo dalį dirbo tik du teisėjai – CJ Washingtonas ir Che Flores. Jiems teko atlaikyti spaudimą teisėjaujant rungtynėms, kuriose „Bulls“ panaikino 23 taškų deficitą ir per pratęsimą laimėjo 129:123.

Patyręs arbitras T.Brothersas NBA lygoje dirba jau 30 metų. Jis yra teisėjavęs 187 atkrintamųjų ir 16 finalo rungtynių.