Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 27

Smagią bangą pagavęs J.Valančiūnas dominavo Oklahomoje

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną solidų mačą bei atvedė „Memphis Grizzlies“ (12-20) į svarbią pergalę Oklahomoje. Svečiai nukovė vietos „Oklahoma City Thunder“ (15-15) 110:97 (23:18, 26:29, 37:27, 24:23), o lietuvis buvo pats rezultatyviausias savo ekipos žaidėjas.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Starto penkete mačą pradėjęs vidurio puolėjas iš Utenos žaidė 28 minutes, per kurias surinko 21 tašką (9/11 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Esame jauna komanda, todėl mums labai svarbu pajusti savo žaidimo ritmą, komandinę energiją ir tai mus veda į priekį. Šiose rungtynėse gerai judėjome be kamuolio bei padėjome vienas kitam. Pergalę lėmė komandinis žaidimas“, – po mačo kalbėjo įspūdžiais dalijosi J.Valančiūnas.

Lemiamas lūžis rungtynėse įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Grizzlies“ užbaigė spurtą 23:9 ir susikrovė dvidešimties taškų atsargą – 96:76.

Šiose rungtynėse svečiai ryškiai laimėjo kovą po lenta (50:34) bei iš žaidimo atakavo solidžiu 47 proc. taiklumu.

Memfio ekipoje kartu su JV sėkmingai žaidė 20 taškų įmetęs Jarenas Jacksonas.

„Thunder“ neišgelbėjo ir Chriso Paulo dvigubas dublis – 23 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Po šio mačo „Grizzlies“ Vakarų konferencijoje žengia vienuolikta, o Oklahomos ekipa kol kas yra septinta.

„Thunder“: Chrisas Paulas 23 (11 rez. perd.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 21, Dennisas Schroderis 20, Stevenas Adamsas 16.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21, Jarenas Jacksonas 20, Tyusas Jonesas 15, Brandonas Clarke'as 13, Ja Morantas 10.