2020 07 27

Solidaus J.Valančiūno neužteko – „Grizzlies“ pražudė prakiurusi gynyba

Jonas Valančiūnas sužaidė užtikrintas draugiškas rungtynes, tačiau „Memphis Grizzlies“ 104:119 (27:30, 23:29, 37:20, 17:40) krito prieš „Houston Rockets“.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

„Grizzlies“ po dviejų kėlinių atsiliko 50:59, tačiau trečiąjį kėlinį laimėjo net 37:20 ir išsiveržė į priekį.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje „grizlių“ gynybą „raketos“ suniokojo, laimėjo kėlinį 40:17 ir šventė pergalę.

Su 17 taškų „Grizzlies“ ekipoje rezultatyviausias buvo Ja Morantas, 16 taškų pridėjo Brandonas Clarke'as.

Jamesas Hardenas „Rockets“ gretose pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Raketos“ puikiai šaudė iš toli – pataikė 22 tritaškius iš 51, o tai – net 43 proc. taiklumas.

O štai Memfio ekipa iš toli pataikė vos 8 kartus per 33 mėginimus (24 proc.).

„Grizzlies“: J.Morantas 17, B.Clarke'as 16 (8 atk. kam.), K.Andersonas 15, J.Valančiūnas 12 (9 atk. kam.), D.Brooksas 11, A.Toliveris 10.

„Rockets“: J.Hardenas 31 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), B.McLemore'as 26, J.Greenas 18, R.Covingtonas 11.